Pcr testi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eymenin Annesi tarafından oluşturulan Pcr testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,404 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Pcr testi
Konbuyu başlatan Eymenin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kumru

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Peki Doğum yapacağın hastane mi yapıyor testi özelde olacağım da merak ettim biz mi devlete gidip yaptırcaz bu arada hayırlı doğumlar bende spinal sezeryan olacağım Aralık ilk haftası
Cnm benim özel de olacak doğumum orda sezeryan olursa burda yapacaksınız pcr testini dediler bi pcr a 500₺ ücret istiyorlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet canım hemsirem söyledi doğum öncesi istiyorlar diye ama düşünüyorum acil şekilde gidildi biz o haldeyken pcr diemi tutturcaklar diye
Tuttursa BİLe çıkmaz ki sonuç

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Giderim devlette yaptırırım 500₺ verilir mi ya şaka gibiler
El mahkum cnm onlarda bildikleri için soydukça soyuyorlar özelden önce devlete gittim bebeğim down sendromlu dedi eşi aşagıda dedi dogumun sıkıntılı dedi cinsiyeti erkek dedi hepsi yanlış çıktı özelden emin olmadım bi daha gittim Prof gezdim ben nasıl güvenip o hastaneye gideyim şimdi

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Peki Doğum yapacağın hastane mi yapıyor testi özelde olacağım da merak ettim biz mi devlete gidip yaptırcaz bu arada hayırlı doğumlar bende spinal sezeryan olacağım Aralık ilk haftası
Özelde yapacaksan doğuma almadan yarım saat önce yapılıyor ücretsiz yapıyorlar doğum ücretinin içine pcr testide dahil canım benim öyle olmuştu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar