Pembe akıntı

• Konbuyu başlatan Acemi
  • Toplam 3 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Acemi tarafından oluşturulan Pembe akıntı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 304 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Pembe akıntı
Konbuyu başlatan Acemi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras
A

Acemi

Guest
Merhaba ,bugün 9. Hafta bitti,dün akşamdan beri pembe akıntı var,ağrı yada sancı yok,bi sıkıntı olur mu acaba? ,sağlık ocağına sordum Dr a gidin dedi ama randevu bulamıyorum salı gününe veriyorlar en erken :( sizlere danışayım dedim sıkıntı olur mu acaba?

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ,bugün 9. Hafta bitti,dün akşamdan beri pembe akıntı var,ağrı yada sancı yok,bi sıkıntı olur mu acaba? ,sağlık ocağına sordum Dr a gidin dedi ama randevu bulamıyorum salı gününe veriyorlar en erken :( sizlere danışayım dedim sıkıntı olur mu acaba?
Acile git cnm benimde başima geldi 11 haftalıkken kahverengi akıntı ben acile gitmiştim

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Açık renkli kanama her zaman risklidir gebelikte ihmal etme bence acile git istersen

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Hiç beklemeden acile gidin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar