Sorum var Pempe kan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Didemre16 tarafından oluşturulan Pempe kan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,698 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Pempe kan
Konbuyu başlatan Didemre16
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Didemre16

Didemre16

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum dinlenince geçiyor mu şuan normal dinlenince geçiyor ise sıkıntı yok bwbek yerleşiyor çünkü canım ama sen bol bol dinlen olur mu daha küçük ilk 3 ay dikkat etmen lazım
Geçiyor bazende geçmiyor canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun bence doktora gidin iğne ilaç verebilirler ihmal etmeyin geçmiş olsun
Teşekkürler

Kuzum yerleşme kanaması da olabilir veya başka bişey de olabilir endişe etme doktora görün
Devlete gittim kese bozulmuş dedi yatış yapcaklardı istemedim ordan özelr gittim bebeği keseyi gördü ama kalp atışlarını göremedim dedi kendi doktorunun ultrasonuyla farklı olduğu için olabilir dedi henüz 6haftalığız cuma günü doktorumda kalbin attığını gördük ama sesini duyamadık ultrason farkından olabilir mi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Geçiyor bazende geçmiyor canım

Teşekkürler

Devlete gittim kese bozulmuş dedi yatış yapcaklardı istemedim ordan özelr gittim bebeği keseyi gördü ama kalp atışlarını göremedim dedi kendi doktorunun ultrasonuyla farklı olduğu için olabilir dedi henüz 6haftalığız cuma günü doktorumda kalbin attığını gördük ama sesini duyamadık ultrason farkından olabilir mi
6 haftadan sonra anca kalp atışı duyuluyor zaten kuzum bende her iki gebeliğimde de 9. Haftada kalp atışını duymuştum

Didemre16

Kayıtlı Üye
rank
6 haftadan sonra anca kalp atışı duyuluyor zaten kuzum bende her iki gebeliğimde de 9. Haftada kalp atışını duymuştum
Dimi ya çok korkuttu bugun devletteki doktor beni peki kuzum bişe sorcam cuma günü doktora gitmiştim cumadan bugune ultrasona göre bebek büyümüş crlye baktım ultrasondan öyle anlaşılıyor yani bi sorun olmadığı anlamına gelir dimi hastanenin ultrasonu farklı benim doktorun farklı ama bebeğin boyutlarınıda farklı çıkarmaz heralde uzun oldu helal et canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Keseyi bebeği gördü kesede kanamada yok ama kalp atışını duyamadı zatrn kendi doktorumda bayramdan sonraya kalp atışı için gün vermişti kesede kanama yoksa bi sorun olmaz dimi
Olmaz kuzum sıkıntı yapma ama dinlenmeye özen göster kalp atışıni duyunca buraya duydum diye post açarsın 😍😍 Allah'ım minicik minicik eller ayaklar

Tüm sayfalar yüklendi.