Sorum var Perde asmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Senemt tarafından oluşturulan Perde asmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,069 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Perde asmak
Konbuyu başlatan Senemt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asaf_yusuf

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben 20 haftalik hamileyim perde astim bugun yukariya uzandim annem surekli uzanma diyor bebise ne gibi bi zarari var yukariya uzamamin
Emzikten düşme dedikleri olay oluyor .bebeğin plasentadan ayrılmasi demek.ablsmda hep söylerdi bana yukarıya uzanma ağır kaldırma diye .tehlikeli bişey yani .

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
İlk doğum da son haftaya kadar cam sildim mutfak dolabı sildim şükür bişey yaşamadım, şuan 30+2 yim bugün de camlarımı sildim 🙈 ama sen yine de dikkatli ol 🥰
Bende onları yapıyorum ama öyle dikkat ediyorum sandalye çıkıp yapıyorum..perde takmak zor kuzum merdivene çıkmak lazım insan boyu yetişmiyor maazallah merdivenden kayma olur sıkıntı erken digum riskine neden olur öyle merdivene çıkıp perde takmak

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben 20 haftalik hamileyim perde astim bugun yukariya uzandim annem surekli uzanma diyor bebise ne gibi bi zarari var yukariya uzamamin
Evet canım kesinllikle asma bebeğin plesatntadan ayrılması Allah korusun geri dönüşü yok bebek direk ölüyor çünkü onunla nefes alıyor onu içimizde plestanda ve kordon tutuyor aman asma eşine astır ben ayriyim ama çağırıyorum gelip asıyor

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Bende onları yapıyorum ama öyle dikkat ediyorum sandalye çıkıp yapıyorum..perde takmak zor kuzum merdivene çıkmak lazım insan boyu yetişmiyor maazallah merdivenden kayma olur sıkıntı erken digum riskine neden olur öyle merdivene çıkıp perde takmak
Merdivenim olmadığı için perdeyi eşim takıyor koltuğun arka kısmına basarak, ben basıp dengede duramıyorum 😅hamilelikten önce de takamıyordum, cam silerken aşağı düşmek daha sıkıntı 😅

Tüm sayfalar yüklendi.