Sorum var Perinatoloji (amniyosentez

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde kardelen61 tarafından oluşturulan Perinatoloji (amniyosentez başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 693 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Perinatoloji (amniyosentez
Konbuyu başlatan kardelen61
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Dualarınızda bana da yer verin kizlar ..Perşembe bakalım ne dicek doktor...

Ne bilim canım ya..güya kadın doğumun en üst bölümüymüş perinatoloji...orda belli olur herşey dedi doktorum..işte perinatolojideki doktorda prof.. direk dedi bana ortada bebek var bile denilmez dedi...
Ne gelirse allahtandir canım. Benim 2. Gebeliğim 10. Haftalıkken kalbi durdu. Kalbi atıyordu o zaman kadar. Ben 12. Haftada öğrendim bana anomolisi varmış ki bedenin gebeligi sonlandiyor demişlerdi. Anomolisi olan bebeğin kalbi dururmus çünkü ağır engeli olan bebek yaşamazmış dedi. Eğer büyük anomolisi var ise Allah bilir tabikide ama yaşatan da allar alanda Allah. Rabbim eğer Kısmet ederse zaten 2 li teste çıkar herşey. Ama o haftalarda hemen hemen yeni oluşuyor herşeyi. Kalbini ferah tut

kardelen61

Kayıtlı Üye
rank
Tövbe estağfurullah o zaman kalbi atan şey neymiş baxen cidden konuşmak için konuşuyorlar🤦🏻‍♀️. Zaten ense kaşınlıgına 12 ve 14. Haftada bakılıyor. Doktorun iyi mi 🤦🏻‍♀️. Canını sıkma kuxum sen yanılma olasılığı var büyük ihtimalle
Ya kızlar ne bilim prof güya doktor..zaten perinatoloji bölümü her yerde de yok ki...valla allak bullakın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Acilen doktorunu değiştirmelisin canım haftana göre söylemler çok yanlış empati duygusundan yoksunlar malesef. Hemen amniyosentez yaptırma bir kaç doktordan daha fikir al ona göre hareket edersin
Cidden empati konusunda merhametsizler...hala kulaklarimda ortada bebek diye birşey yok deyişi...oysaki kalp atışı o kadar hızlı ki minigimin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ya kızlar ne bilim prof güya doktor..zaten perinatoloji bölümü her yerde de yok ki...valla allak bullakın

Cidden empati konusunda merhametsizler...hala kulaklarimda ortada bebek diye birşey yok deyişi...oysaki kalp atışı o kadar hızlı ki minigimin
Valla ben nr proflar gördüm benim 8 aylık hamile teyzemin çocuğuna 4 tane prof doktor bu çocuk engellş, böbreğin biri uok ,ayağı içe dönük,yok doğsa bile çok yaşamaz yada anne karnında ölüt dediler .çocuk şuan 1 yaşında. Hşç Bir sağlık sorunuda yok düşün

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
10+3 haftayken perinatoloji bölümüne gittim kızlar ..prof. doktordu..kalp atışı kolları ayakları gayet oynayan bir görüntü var...ama ense kalınlığı var dedi doktor..organları gelişmemiş fln dedi...kısacası ortada bebek var bile diyemeyiz dedi😏...haftaya Perşembe tekrar gel dedi bir daha ultrasyondan bakıp sonra test olacak dedi..testte riskli düşük tehlikesi oluyormuş..ne yapmam gerekiyor artık anlayamıyorum....ortada bebek yok demek nedir yaaa..kolları bacakları kalp atışı olan şey ne o zaman...kızlar akıl verin bana..benim gibi durumla karşılaşan oldu mu
Allah Allah o nasıl bir doktormus ya rabbimin verdiği nefesi alıp veren bir bebege nasilda böyle kelime kullanıyor ya kesinlikle birdaha o doktora gitmemeni öneririm canım ayrıca daha 10 haftalık bebek ya

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Dualarınızda bana da yer verin kizlar ..Perşembe bakalım ne dicek doktor...

Ne bilim canım ya..güya kadın doğumun en üst bölümüymüş perinatoloji...orda belli olur herşey dedi doktorum..işte perinatolojideki doktorda prof.. direk dedi bana ortada bebek var bile denilmez dedi...
Gözü az görmüyor herhalde ya da hiç 😡 başka hastaneye gittin mi bir de böyle dene hele

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank

Canım benim ya 😔 kızım zayıf doğdu üçüncü ayında önceden çalıştığım hastanede prof tanıdığa götürdüm bilgisi iyi diye. Baktı tarttı bana direk dediği şey şu bebek çok zayıf ayına göre sen hiç sütün yokmuş gibi hep mama vereceksin arada emzir diye yani düşün bir anneye denilecek sözler mı bunlar sütün yok gibi ne demek. Tanıdık filan dinlemedim açtım ağzımı yumdum gözümü. Yani bazıları sürekli okuyup insanı yönünü geliştiremiyor sadece para onlar için Karşısındakinin de duyguları var demiyor. Canım sen canını sıkma bir kaç doktora daha görün.

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
10+3 haftayken perinatoloji bölümüne gittim kızlar ..prof. doktordu..kalp atışı kolları ayakları gayet oynayan bir görüntü var...ama ense kalınlığı var dedi doktor..organları gelişmemiş fln dedi...kısacası ortada bebek var bile diyemeyiz dedi😏...haftaya Perşembe tekrar gel dedi bir daha ultrasyondan bakıp sonra test olacak dedi..testte riskli düşük tehlikesi oluyormuş..ne yapmam gerekiyor artık anlayamıyorum....ortada bebek yok demek nedir yaaa..kolları bacakları kalp atışı olan şey ne o zaman...kızlar akıl verin bana..benim gibi durumla karşılaşan oldu mu
Benim de 10 haftalıkken bebeğimi almayı teklif ettiler sırf genetik bir hastalığım olduğu için düşünsene bende bir şeyler var diye sapasağlam bebeğimi öldürmeyi teklif ettiler asla kabul etmedim genetik test yapıldı Rabbime bin şükür çocuğumda hastalık yok sakın pes etme sabret başka doktorlara git 2 3 5 doktor hiç önemli değil çabuk aldanma prof diye güvenme

B

Bugra'nın annesi

Guest
Ben bu perinatoloji branşından nefret ettim sayelerinde
Beni de yonlerdirdiler 2li test gayet normal olmasına rağmen
Benden amniyosentez istediler ama yaptırmadım gereksiz yere çocuğun çok sağlıklı ama bir küçük insan olacak dediler tam tabirle Çaycı Hüseyin gibi dediler 10 gün kafayı yedim üzüntüden Allah onları bildikleri gibi yapsın şuan 33.haftadayim ve hersey yolunda rabbimin izniyle
Sizde lütfen rabbime sığının ve kendi doktorunuzun takibine odaklanın inanın bu perinatoloji bölümü sadece anne adaylarının psikolojisini bozmak için bence

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Insallah birsey yoktur kuzum sag saglim evladini kucagina almayi nasip etsin rabbim

kardelen61

Kayıtlı Üye
rank
Ben bu perinatoloji branşından nefret ettim sayelerinde
Beni de yonlerdirdiler 2li test gayet normal olmasına rağmen
Benden amniyosentez istediler ama yaptırmadım gereksiz yere çocuğun çok sağlıklı ama bir küçük insan olacak dediler tam tabirle Çaycı Hüseyin gibi dediler 10 gün kafayı yedim üzüntüden Allah onları bildikleri gibi yapsın şuan 33.haftadayim ve hersey yolunda rabbimin izniyle
Sizde lütfen rabbime sığının ve kendi doktorunuzun takibine odaklanın inanın bu perinatoloji bölümü sadece anne adaylarının psikolojisini bozmak için bence
Kendi doktorum zaten yönlendirdi..inanın hastanelere gitmek istemiyorum .kendi doktoruma kalsa ayakları da yoktu 😏...anatomisinde bozukluk görüyorum perinatoloji ye gidin dedi bana...Allahm resmen sınaniyorum doktorlar konusunda.....tek bildiğim şuana kadar merhametli bir doktora rastlamadim

Tüm sayfalar yüklendi.