Pişik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Pişik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,060 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Pişik
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

svl_ynk

Kayıtlı Üye
rank
Valla kuzum Prima kullanırken yoktu çok zam geldi Baby turco ebebgin bezi felan baya marka değiştirdim şimdi sleppy kullaniyom bende anlamadm neden saç baş yolucam
Genelde primaya başlayıp başka beze geçince pişik oluyo cnm. Büyük kızımda prima kullaniyodum herkes memnun söyleyip duruyorlar diye başka bir bez aldım 2. Beze geçmeden bebeğin altı yara içinde kalmıştı düzeltene kadar neler çekmiştim. Şimdi 3. Kızıma hamileyim bakalım bu nasıl olacak

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Genelde primaya başlayıp başka beze geçince pişik oluyo cnm. Büyük kızımda prima kullaniyodum herkes memnun söyleyip duruyorlar diye başka bir bez aldım 2. Beze geçmeden bebeğin altı yara içinde kalmıştı düzeltene kadar neler çekmiştim. Şimdi 3. Kızıma hamileyim bakalım bu nasıl olacak
İnşallah pişik yaşamazsın kuzum zor prima da aldı başını gitti o zam yaptıkça diğerleri de yapiyor

Tüm sayfalar yüklendi.