Pişik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Pişik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,061 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Pişik
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Ya ben mi yanlış düşünüyorum acaba bazı anneler altına bakmıyor bebeklerin sürekli temizlemiyorlar beze zam gelmiş ufak bi çisten ne olur gibisine poposuna diyip almıyorlar sonra çocuğumun poposu niye pişik oldu olur tabi niye olmasın benim kızımın niye poposu pişik olmuyor sürekli bakıyorum alıyorum temizliyorum kendimden çok ona bakıyorum ne kadar duyarsız anneler varya

AnneEbru

Kayıtlı Üye
rank
Ya ben mi yanlış düşünüyorum acaba bazı anneler altına bakmıyor bebeklerin sürekli temizlemiyorlar beze zam gelmiş ufak bi çisten ne olur gibisine poposuna diyip almıyorlar sonra çocuğumun poposu niye pişik oldu olur tabi niye olmasın benim kızımın niye poposu pişik olmuyor sürekli bakıyorum alıyorum temizliyorum kendimden çok ona bakıyorum ne kadar duyarsız anneler varya
Aynen katılıyorum canim bazı annelerden duyuyorum hemen cis yapti diye değiştirilir mi diye bi kac kez cis yapması gerekiyormuş vs vs . Bende hemen değiştiriyorum şuana kadar hiç pişik problemi yaşamadık bir kere ishal oldugu dışında onda bile hemen atlattık çok şükür.

Sevgiyavuzd

Kayıtlı Üye
rank
Haklısın valla güzelim. Bende çok dikkat etmeme rağmen bebeğim pişik oluyor ya sanırım bezi değiştircem🥺🤦‍♀️

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Valla sürekli değiştiriyorum.oğlumun altını bezini pampers premium cear aldık sudocrem kulmanmama rağmen poposunda pişik oluştu şimdi bepamten deniyorum

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Aynen katılıyorum canim bazı annelerden duyuyorum hemen cis yapti diye değiştirilir mi diye bi kac kez cis yapması gerekiyormuş vs vs . Bende hemen değiştiriyorum şuana kadar hiç pişik problemi yaşamadık bir kere ishal oldugu dışında onda bile hemen atlattık çok şükür.
Bende aynı canım valla çok şükür bişey yok

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Canım bilip bilmeden neden başka anneleri duyarsızlıkla suçluyorsunuz sizin bebeğiniz olmuyor diye başkalarıyla kendinizi bir tutmayın bebeğiniz bir ishal olsunda o zaman nasıl pişik olunuyormuş anlarsınız duyarlı anneler.

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Haklısın valla güzelim. Bende çok dikkat etmeme rağmen bebeğim pişik oluyor ya sanırım bezi değiştircem🥺🤦‍♀️
Bezden dolayıdır canım yıyıp geceleri kremle sabaha mıs
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla sürekli değiştiriyorum.oğlumun altını bezini pampers premium cear aldık sudocrem kulmanmama rağmen poposunda pişik oluştu şimdi bepamten deniyorum
Geçmiş olsun kuzum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bezden kaynaklı olabilir canım. Valla ben yazın doğum yaptım çok sıcaktı 2. Ayına kadar günde nerdeyse 15 bez harcadım az bı çiş yapsa hemen değiştirdim ıslak mendil kullanmadım 7,5 aylık hala daha temizleme pamuğu kullanıyorum. Ben o zamanlar çok değiştiriyordum diye BİM'in bezini kullanıyordum çok ucuzdu. Kızımda hiç pişik olmadı arada kızarıklık varsa da bepantol kullanıyorum oda çok nadir. Bez fiyatları almış başını gidiyor ama Çocuğumuzun ihtiyaçlari herşeyden önemli.

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Canım bilip bilmeden neden başka anneleri duyarsızlıkla suçluyorsunuz sizin bebeğiniz olmuyor diye başkalarıyla kendinizi bir tutmayın bebeğiniz bir ishal olsunda o zaman nasıl pişik olunuyormuş anlarsınız duyarlı anneler.
Nereden biliyorsun bebeğim pişik olmadığını sen yargılıyorsun ben burada şahisi kimseyi yargılamıyor sen neden üstüne alınıyorsun ki, biliyorum benim pişik olmuyor diye başka bebekler pişik olmayacak hali yok herkesin bünyesi bir değil tabiki ama şahit olduğum bişeyi paylaştım .

Tüm sayfalar yüklendi.