Sorum var Pişik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Senemt tarafından oluşturulan Pişik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 423 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Pişik
Konbuyu başlatan Senemt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar oglum 16 aylik sabah hicbirseyi yoktu oglen altini degistirirken azcik kizariklik vardi krem surdum simdi yine altini degistirirken daha da kipkirmizi olmus ve kaniyordu nasil gecirebilirim bepantol kullaniyorum bide hametol kullaniyorum pisik icin yardiminiza ihtiyacim var tesekkurler
Canım katı bir şey mi yedi? Yada kalçasına baktın mı çatlama vs var mı diye eğer tuvaletini yaparken zorlandı ise çatlama ile beraber pişikte oluşuyor

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar oglum 16 aylik sabah hicbirseyi yoktu oglen altini degistirirken azcik kizariklik vardi krem surdum simdi yine altini degistirirken daha da kipkirmizi olmus ve kaniyordu nasil gecirebilirim bepantol kullaniyorum bide hametol kullaniyorum pisik icin yardiminiza ihtiyacim var tesekkurler
Hametan varsa sür canm hemen geçer

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
Canım katı bir şey mi yedi? Yada kalçasına baktın mı çatlama vs var mı diye eğer tuvaletini yaparken zorlandı ise çatlama ile beraber pişikte oluşuyor
Okadar bakamadim aglamaktan durmadi elletmedi bile yani bi iki damla falan degildi baya fazlaydi o yuzden korktum acikcasi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hametan varsa sür canm hemen geçer
Tesekkurler 😊

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Okadar bakamadim aglamaktan durmadi elletmedi bile yani bi iki damla falan degildi baya fazlaydi o yuzden korktum acikcasi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tesekkurler 😊
Bir şey alerji yapmış olabilir mi canım o zaman benim oğlumun popusu çatladı ama geçen küçücük kan tomurcukları vardı. Bir doktora götür miniği geçmiş olsun

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızımda öyle oluyo sürekli ve küçük kabarcık olup kanıyo ve Dr bide bitane krem yazdı o çok iyi geldi sende alıp deneyebilirsin ismi TROSYD

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Ben pişik için sudokrem kulalniyorum oğlum fazla piskm olmaz nadir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar