"Konum Pişik"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"Konum Pişik\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 989 kez görüntülenmiş, 80 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı \"Konum Pişik\"
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar Oğlum 1 Haftadır Pişik Çok Kötü Olmuş Bepantol Sudokrem mustela Hep Denedim Hiç Biri Fayda Etmedi Doktora Götürdüm Fito Trosyd Hamazinc Verdi Kullandınız Hiç İyi Gelirmi 😔 Islak Mendil Kullanma Dedi Pamuklu Suyla Sil Dedi Doktor

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Oğlum 1 Haftadır Pişik Çok Kötü Olmuş Bepantol Sudokrem mustela Hep Denedim Hiç Biri Fayda Etmedi Doktora Götürdüm Fito Trosyd Hamazinc Verdi Kullandınız Hiç İyi Gelirmi 😔 Islak Mendil Kullanma Dedi Pamuklu Suyla Sil Dedi Doktor
Canım ben travazol kullanıyorum tek seferde geçiriyor inşallah umuta da iyi gelir o olmazsa silverdin kremi dene şifa olsun paşaya 🥺🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kullanmadım birtanem amA diş döneminde ise ve çıkaracaksa hiç bir ilaç fayda etmiyor kayra diş çıkarırken pişik olur sadece ve o diş patlayana kadae geçmez 🤦🏻‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar