"Konum Pişik"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"Konum Pişik\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,101 kez görüntülenmiş, 80 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı \"Konum Pişik\"
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Doğduğundan bu yana ilk defa oldu kayarada olmuş dış döneminde aysenur söyledi belki ondan olabilir
Aaa evet doğru diş çıkardıklarında oluyr ishal oluyorlar hatta kız kardeisminde öyleydi hep pişik kızı 5 yaşında çok hassas ciltli zaten hassas ciltli bebekler pişik oluyr farkettim senin pasanda hassas ciltli CC canım belli🥰🤩

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Aaa evet doğru diş çıkardıklarında oluyr ishal oluyorlar hatta kız kardeisminde öyleydi hep pişik kızı 5 yaşında çok hassas ciltli zaten hassas ciltli bebekler pişik oluyr farkettim senin pasanda hassas ciltli CC canım belli🥰🤩
Demekki teyzesi sumeyra demiri düsük ne iyi gelir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Pekmez ver kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet evet baya iyi hem iştahta açıyor
Aynen canım resmen şifadır zaten her derde deva bir de biz Konya'da çiftliğimizde kendimiz yapıyoruz bir kola şişesine dolduruyorum getiriyorum her sabah aç karnına ben de veriyorum aklıma geldikçe bazen unuturum vermeyi cevizli sucuk yapıyoruz kendimiz çok zahmetli çok uğraşıyoruz ama yemiyoruz 😂😂😂😂

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben travazol kullanıyorum tek seferde geçiriyor inşallah umuta da iyi gelir o olmazsa silverdin kremi dene şifa olsun paşaya 🥺🤲
Aynen travazol çok iyi bir krem.nbide ben pişik olmasını beklemiyorum elimden geldiğince her altını degiştirdikten sonra zeytin yağı sürüyorum pişik olsa da ilerlemeden geçiyor çok şükür tavsiye ederim ❤

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aynen canım resmen şifadır zaten her derde deva bir de biz Konya'da çiftliğimizde kendimiz yapıyoruz bir kola şişesine dolduruyorum getiriyorum her sabah aç karnına ben de veriyorum aklıma geldikçe bazen unuturum vermeyi cevizli sucuk yapıyoruz kendimiz çok zahmetli çok uğraşıyoruz ama yemiyoruz 😂😂😂😂
Ahaha neden yemiyorsunuz kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.