"Konum Pişik"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"Konum Pişik\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,255 kez görüntülenmiş, 80 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı \"Konum Pişik\"
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım resmen şifadır zaten her derde deva bir de biz Konya'da çiftliğimizde kendimiz yapıyoruz bir kola şişesine dolduruyorum getiriyorum her sabah aç karnına ben de veriyorum aklıma geldikçe bazen unuturum vermeyi cevizli sucuk yapıyoruz kendimiz çok zahmetli çok uğraşıyoruz ama yemiyoruz 😂😂😂😂
Ayyy kız ben çok seviyorum cevizli sucuğu ama yapmaya cesaret edemiyorum tek başına 😅😅

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Oğlum 1 Haftadır Pişik Çok Kötü Olmuş Bepantol Sudokrem mustela Hep Denedim Hiç Biri Fayda Etmedi Doktora Götürdüm Fito Trosyd Hamazinc Verdi Kullandınız Hiç İyi Gelirmi 😔 Islak Mendil Kullanma Dedi Pamuklu Suyla Sil Dedi Doktor
Trosyd çok iyi geliyo cnm bana Dr sabah öğlen akşam dedi ama ben her degisdirdigimde sürdüm çok iyi bı krem 2 güne falan geçer merak etme cnm geçmiş olsun

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Oğlum 1 Haftadır Pişik Çok Kötü Olmuş Bepantol Sudokrem mustela Hep Denedim Hiç Biri Fayda Etmedi Doktora Götürdüm Fito Trosyd Hamazinc Verdi Kullandınız Hiç İyi Gelirmi 😔 Islak Mendil Kullanma Dedi Pamuklu Suyla Sil Dedi Doktor
Trosyd ve hamazinc verdi ikisini karıştır kullan dedi de hiç fayda etmedi bende kendi yontemimi kullanıyorum nişasta kullanıyorum bezin üstüne de pamuklu bi bez bırakıyorum öbür güne hemen geciyo dene istersen

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Ayyy kız ben çok seviyorum cevizli sucuğu ama yapmaya cesaret edemiyorum tek başına 😅😅
Bizim 3 günümüzü aldı ya cevizleri kır tek tek ipe tak sonra gidip asıp kuruttuk ertesi gün üzümleri topladık çuvala koyduk ezdik pekmez yaptık kaynattık sonra şire olduktan sonra cevizleri iple beraber o şirin içinde batırıp çıkardık astık Biraz kendini tuttuktan sonra tekrar ikinci kez batırdık tekrar kuruttuk bir hafta 10 gün falan da öyle ipte kaldı kurumasını bekledik sonra etrafına Hindistan cevizi bulayıp paketledik Diyarbakır'a getirdik sonra ama kaç aydır buzlukta ağzımıza sürmüyoruz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ahaha neden yemiyorsunuz kuzum
Canım vallahi ben sevmiyorum zaten eşim de pek yemiyor o pestil var arasında ceviz fındık falan koyup sarıyorsun kendin o onu seviyor çocuklar zaten yemiyor

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Hamazinc
Mavi hametan
Travazol bu 3 krem pişiklere çok iyi geliyor.
Mavi hametanla travazolu karıştırdığın zaman daha iyi

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Geçer cnm benim bende nasıl olayım iyi diyelim iyi olalım gülüm sen nasılsın
İyiyim bende kuzum şükür belos nas🥰

Hamazinc
Mavi hametan
Travazol bu 3 krem pişiklere çok iyi geliyor.
Mavi hametanla travazolu karıştırdığın zaman daha iyi
Deneyim onlarida baklim nasıl olacak

Trosyd ve hamazinc verdi ikisini karıştır kullan dedi de hiç fayda etmedi bende kendi yontemimi kullanıyorum nişasta kullanıyorum bezin üstüne de pamuklu bi bez bırakıyorum öbür güne hemen geciyo dene istersen
Sagom canım teşekkür ederrim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bizim 3 günümüzü aldı ya cevizleri kır tek tek ipe tak sonra gidip asıp kuruttuk ertesi gün üzümleri topladık çuvala koyduk ezdik pekmez yaptık kaynattık sonra şire olduktan sonra cevizleri iple beraber o şirin içinde batırıp çıkardık astık Biraz kendini tuttuktan sonra tekrar ikinci kez batırdık tekrar kuruttuk bir hafta 10 gün falan da öyle ipte kaldı kurumasını bekledik sonra etrafına Hindistan cevizi bulayıp paketledik Diyarbakır'a getirdik sonra ama kaç aydır buzlukta ağzımıza sürmüyoruz

Canım vallahi ben sevmiyorum zaten eşim de pek yemiyor o pestil var arasında ceviz fındık falan koyup sarıyorsun kendin o onu seviyor çocuklar zaten yemiyor
Anladım canım bende dedim acaba neden yemiyorlar hoş ben de hiç yemedim 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar