"Konum Pişik"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"Konum Pişik\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,041 kez görüntülenmiş, 80 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı \"Konum Pişik\"
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Oğlum 1 Haftadır Pişik Çok Kötü Olmuş Bepantol Sudokrem mustela Hep Denedim Hiç Biri Fayda Etmedi Doktora Götürdüm Fito Trosyd Hamazinc Verdi Kullandınız Hiç İyi Gelirmi 😔 Islak Mendil Kullanma Dedi Pamuklu Suyla Sil Dedi Doktor
Abla benim oğluşum psik olmuş biraz önce banyo yaptım onu üstünü haykırdım şimdi uyuyor abla ben dalın in psik kremini kullanıyorum o iyi geliyor oglumunda yeni pişik kremi var popolin pişik kremi dalin de dayısının pişik kremi

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bizim 3 günümüzü aldı ya cevizleri kır tek tek ipe tak sonra gidip asıp kuruttuk ertesi gün üzümleri topladık çuvala koyduk ezdik pekmez yaptık kaynattık sonra şire olduktan sonra cevizleri iple beraber o şirin içinde batırıp çıkardık astık Biraz kendini tuttuktan sonra tekrar ikinci kez batırdık tekrar kuruttuk bir hafta 10 gün falan da öyle ipte kaldı kurumasını bekledik sonra etrafına Hindistan cevizi bulayıp paketledik Diyarbakır'a getirdik sonra ama kaç aydır buzlukta ağzımıza sürmüyoruz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım vallahi ben sevmiyorum zaten eşim de pek yemiyor o pestil var arasında ceviz fındık falan koyup sarıyorsun kendin o onu seviyor çocuklar zaten yemiyor
İnsan kendi yaptıgını mı yiyemiyor tek olunca mı iştah olmuyor acaba canım ben de kaç ay önce kabak tatlısı yaptım hala dolapta duruyor geçenlerde komşu doğum yaptı süt yapar diye bir tabak götürdüm benim de yiyesim geldi eve geldim yine yemedim 😅😅

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Denedim aşkım gecmedi

İnşallah geçer Baharım baklm

İnşallah gamzem iyi gelir

Çok kötü kuZum ya
İnşallah kuzum

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Oğlum 1 Haftadır Pişik Çok Kötü Olmuş Bepantol Sudokrem mustela Hep Denedim Hiç Biri Fayda Etmedi Doktora Götürdüm Fito Trosyd Hamazinc Verdi Kullandınız Hiç İyi Gelirmi 😔 Islak Mendil Kullanma Dedi Pamuklu Suyla Sil Dedi Doktor
Canım ben hamazinc kullanıyorum bebeğim doğduğundan beri çok memnunum ıslak mendil de üni baby dışında hicbirini yıkamadan kullanmıyorum tavsiye ederim

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Yaa sen neden yemiyorsunki

Yok artık canım biz öyle yapmıyoruz tabiki koyduğumuz çuvalları bile 50 kez yıkadım yani birde biz hiç kullanılmamış çizme giyip yaptık içine bastığımız herşeyi çamaşır suyuyla yıkadım yani benim kayinvalidem benden 100 kat temizlik hastası yani düşün biri evine gelse ertesi gün halıları yikiyan biri
Kiz onların çizmeleri de kullanılmamışti onlarda çok titiz insanlardi namazında niyazinda insanlar ama ne bileyim insan görmeden yese daha iyi ama görünce insan bi tuhaf oluyo ya🤭🤣

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Ne bileyim kuzum hiç yemedim ya
Ye canım bir dene çok iyidir aslında pekmezle ceviz sonuçta ama ben pekmezi sevmiyorum ya ondan yemiyorum 😂

Kiz onların çizmeleri de kullanılmamışti onlarda çok titiz insanlardi namazında niyazinda insanlar ama ne bileyim insan görmeden yese daha iyi ama görünce insan bi tuhaf oluyo ya🤭🤣
Yok canım ya öyle düşünme ona bakarsan yediğimiz herşeyi nasıl üretildiğini bilmiyoruzki ama işte görmüyoruz dimi ondan yiyoruz 😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar