"Konum Pişik"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"Konum Pişik\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,035 kez görüntülenmiş, 80 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı \"Konum Pişik\"
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ye canım bir dene çok iyidir aslında pekmezle ceviz sonuçta ama ben pekmezi sevmiyorum ya ondan yemiyorum 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok canım ya öyle düşünme ona bakarsan yediğimiz herşeyi nasıl üretildiğini bilmiyoruzki ama işte görmüyoruz dimi ondan yiyoruz 😂😂😂
Aynen bence görsek yemeyiz çoğu şeyi 🥴meyvesuyu mesela bi akrabamız o fabrikada çalışıyordu diyordu bütün çürük meyveler ezilip yapılıyor artık ne kadar doğru bilemem 🤷tavukların kesildiği yerler mesela elektroşok veriliyomus korkudan ölüyorlarmis😤😤bunları da duydum çiftlikte çalışan birinden daha bi sürü örnek

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Aynen bence görsek yemeyiz çoğu şeyi 🥴meyvesuyu mesela bi akrabamız o fabrikada çalışıyordu diyordu bütün çürük meyveler ezilip yapılıyor artık ne kadar doğru bilemem 🤷tavukların kesildiği yerler mesela elektroşok veriliyomus korkudan ölüyorlarmis😤😤bunları da duydum çiftlikte çalışan birinden daha bi sürü örnek
😔😔😔 Ay inanmıyorum tavuklarin üstünde helal yazıyor onlardami öyle kesiliyor acaba 😭😭

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ye canım bir dene çok iyidir aslında pekmezle ceviz sonuçta ama ben pekmezi sevmiyorum ya ondan yemiyorum 😂

Yok canım ya öyle düşünme ona bakarsan yediğimiz herşeyi nasıl üretildiğini bilmiyoruzki ama işte görmüyoruz dimi ondan yiyoruz 😂😂😂
Pekmezi bende sevmem kuzum 😂😂ama hayatım boyuncs yemediğiö bir şeyi denemek mantıklı gelmiyor sanıeım ön yargıdan dolayı 😂😂

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Benim de oğlum ayni pişik olmuş napicami bilmiyorum tek bir kirem var oda Azerbaycanda oluyor burda bulamdim
Sudocrem al can məndə onu işlədirəm çox yaxşıdı

Kızlar Oğlum 1 Haftadır Pişik Çok Kötü Olmuş Bepantol Sudokrem mustela Hep Denedim Hiç Biri Fayda Etmedi Doktora Götürdüm Fito Trosyd Hamazinc Verdi Kullandınız Hiç İyi Gelirmi 😔 Islak Mendil Kullanma Dedi Pamuklu Suyla Sil Dedi Doktor
Canım bunlar fayda etmiyorsa belkide bezindendir ? Bezi deyiştirmeyi dene yıka sonra sudocrem kullan geçene kadarda sık sık deyiştir hava alsın birazda belki o zaman geçer

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Salça da öyle kardeşimin oda arkadaşının babasının Antalya’da domates tarlaları vardı kalan ezilmiş kurtlanmışları alıyorlarmış ama reklamlarında görsen sanki tek tek seçiyorlar 😂 Tavuklarında gaga ayak ve tüylerini öğütüp yem diye hayvanlara veriyorlar resmen yamyamlık 😅

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Salça da öyle kardeşimin oda arkadaşının babasının Antalya’da domates tarlaları vardı kalan ezilmiş kurtlanmışları alıyorlarmış ama reklamlarında görsen sanki tek tek seçiyorlar 😂 Tavuklarında gaga ayak ve tüylerini öğütüp yem diye hayvanlara veriyorlar resmen yamyamlık 😅
Bu daha korkunç 🤣🤣🤦😱evet salçayı da duymuştum 🤣🤣İzmirli bi akrabadan ama o öğütme gerçekten çok ürkütücü 🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar