Sorum var Pişik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Slhhdr tarafından oluşturulan Pişik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 935 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Pişik
Konbuyu başlatan Slhhdr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar ben 38+2 haftalık gebeyim ve hastane çantamı hazırladım ama pişik kremini henüz almadım bildiğiniz iyi ve gerçekten işe yarayan bi marka var mı bana bi kaç marka tavsiye edildi
Mustela,sudokrem,vazelin gibi markalar sizce hangisi işe yarar
Ben oğlumda dalin kullandım şuan kızıma da dalin kullanıyorum memnunum sorun yok

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhabalar ben 38+2 haftalık gebeyim ve hastane çantamı hazırladım ama pişik kremini henüz almadım bildiğiniz iyi ve gerçekten işe yarayan bi marka var mı bana bi kaç marka tavsiye edildi
Kuzum hastene çantasına pişik kremi gerek yok ben sudokrem aldım ama daha kullanmadım

Bepanthol suda krem almistim ben ikisindende memnun kaldım ama ben eve geldiğinden itibaren hergün yıkadım ve zeytin yağıyla masaj yaptım popoduna da zeytin yağı durdum pişik olmadı hiç

Tüm sayfalar yüklendi.