Pişkinlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Defnenin annesi Ayşem tarafından oluşturulan Pişkinlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,100 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Pişkinlik
Konbuyu başlatan Defnenin annesi Ayşem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kaynanamı çok seviyorum ama hata onda da var eltimin çocukları biseylerini unutur hemen kaldırır kızım oynayıp kirmasin diye bizim oyuncak orda evlerine götürmüş bişey söyleyemiyor korkuyor eltimden
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bikac defa elbisede de yaptı geri verdi hemen aldım ama bunu inat ediyor amacı beni delirtmek sanırım 😬
Kız o inat yapıyorsa sen daha çok yap kudursun kendi delirsin asla kendini ezdirme susma o yaparken senin ne hissettiğini düşünmüyorsa sende düşünme gereken neyse onu yap

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Kız o inat yapıyorsa sen daha çok yap kudursun kendi delirsin asla kendini ezdirme susma o yaparken senin ne hissettiğini düşünmüyorsa sende düşünme gereken neyse onu yap
Onunla yarisamiyorum canm eşim bana ne aldıysa aynısını aldı nisan alışverişinde alınan kabanin aynısı telefon alyans baget yüzük kahve makinası akla gelip gelmeyen ne aldıysam aynısını alıyor lafımı sokunca tek sana özel üretilmiyor diyor

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Onunla yarisamiyorum canm eşim bana ne aldıysa aynısını aldı nisan alışverişinde alınan kabanin aynısı telefon alyans baget yüzük kahve makinası akla gelip gelmeyen ne aldıysam aynısını alıyor lafımı sokunca tek sana özel üretilmiyor diyor
Ozaman seni kıskanıyor çekemiyor sende ne varsa ondada olsun istiyor benimde öyle bir eltim var ama çok şükür ki o istanbulda ben malatyada 😄

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hanımlar bazılarınız bilir ve anlar aile apartmaninda yaşıyorum maddi manevi iligime kemigime kadar sömürdü eltim beni yazmaya kalksam sayfalar yetmez 4 yılın sonunda mesafemi koydum küs değiliz görüşmüyoruz aynı apartmanda hiç denk gelmiyoruz kızımın bikac kere oyuncağı onda kaldı el koydu vermedi pişkin pişkin kızına oynattı yanımda utandım istemeye kaynanamda kizimin oyuncağı vardı geçen gün oğlu almış oyuncaginda değilim ama bu yaptığı hırsızlığa giriyor söylesem herkes bana küçük bı oyuncak alırdık diyecekler suçlu olan ben olcam ama dediğim gibi içime dert oluyor dinden imandan haktan hukuktan en çok o bahsediyor küçücük çocuğun oyuncagini alıyorlar sizce inip istesem mi yoksa Allah'a mi havale etsem dip not çocuklarının bı çöpü kaynanamda olsun biz eve gelir gelmez hemen kaldiriyorlar
İşte böyle ebeveynler yüzünden bilinmçsiz çocuklar yetişiyor insan çocuğuna kızar yada yanlış yaptığını söyleyip geri göndermesi lazımken ah ah . Bence isteme ama yeri geldiğinde de yüzlerine vur ha bu arada onlar he şeyi kaldırıyor ise sende onların çocukları geldiğinde her şeyi kaldır biraz gaddarca farkındayım ama empati yapmayı öğrenmeleri lazım belli ki

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Ay inşallah oda senden uzaklaşır baya bi
İnşallah canm insallah 🤲♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ahhahhahaha aynısı bndede var aşkım ondan sordum keşke varya kendimize ait mustakil yani tek katlı bir evimiz olaydida şu milletin ağız kokusunu çekmeseydik🙄
Allah hepimize sabır versin canim inşallah birgün ayrı evlerimiz olur aile apartmanı sadece kendi ailenleysen güzel

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar