Pişkinlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Defnenin annesi Ayşem tarafından oluşturulan Pişkinlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,041 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Pişkinlik
Konbuyu başlatan Defnenin annesi Ayşem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar bazılarınız bilir ve anlar aile apartmaninda yaşıyorum maddi manevi iligime kemigime kadar sömürdü eltim beni yazmaya kalksam sayfalar yetmez 4 yılın sonunda mesafemi koydum küs değiliz görüşmüyoruz aynı apartmanda hiç denk gelmiyoruz kızımın bikac kere oyuncağı onda kaldı el koydu vermedi pişkin pişkin kızına oynattı yanımda utandım istemeye kaynanamda kizimin oyuncağı vardı geçen gün oğlu almış oyuncaginda değilim ama bu yaptığı hırsızlığa giriyor söylesem herkes bana küçük bı oyuncak alırdık diyecekler suçlu olan ben olcam ama dediğim gibi içime dert oluyor dinden imandan haktan hukuktan en çok o bahsediyor küçücük çocuğun oyuncagini alıyorlar sizce inip istesem mi yoksa Allah'a mi havale etsem dip not çocuklarının bı çöpü kaynanamda olsun biz eve gelir gelmez hemen kaldiriyorlar
Ben olsam gider isterim sende onlarda çöpünü bırakma hiç te suçlu olmazsın sana ait bi eşya sonuçta

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Ay ne fenaymış gerçekten de ya şükür kurtulmuşsunnn oğlumla yaşıt çocuklar akrabalar var geldiklerinde üzerleri ıslanır bir şey olur çorap çamaşır kıyafet veririm hepsine de daha hiç birisi hiç birinden de geri dönmedi asla görmedim geçen bebeğim var 9 aylık oyuncağı bir yerde kalmıştı ondan sonra gittikte onlarda geldi ne verdiler ne sözünü tuttular oyuncak kıyafet dediğin gibi ama asla hiç birisi geri dönmez hiç görmedim oğluma yeni hırka almıştım çok severek yazın birisi geldi üşüdü verdim gidiş o gidiş iki ay sonra istedim de verdiler istemezdim ama anneannesi para verip onun adına almıştım hediye olarak anlayacağın her yerde öyle tipler var birinin bir şeyi bizde kalsa bn saklarım birileriyle onu gönderirim sahibine hiç sevmem öyle şeyleri
Beğenip isteseydi ya verirdim yada aynısını alırdım ondan nefret etsemde çocuklar melek ama böyle el koymak çok sinir bozucu bir durum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben olsam gider isterim sende onlarda çöpünü bırakma hiç te suçlu olmazsın sana ait bi eşya sonuçta
Sinirimi çok bozuyor valla eşyadan geçtim çocuklara böyle mi örnek olacak

O zaman boşver camım evine dahi almıyorsan en iyisini yapıyorsun ay çekilir mi öyle insan ya Cidden çocuklara yazık ya daha şimdiden insanların özel eşyalarına el koymayı öğreniyorlar. Çok yazık
Çok laf çarpıyor ama evime almıyorum çok şükür mesafemi de korudum bana uzak Allah'a yakin olsun

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Neden böyle yapıyorlar ölümlü dünya kalp kırmaya değmiyor kiskanmasaydi bildiğin ne varsa onada ogretirdin benimki çocukluk arkadaşım beraber büyümüştük ne oldu bu hâle geldik hâlâ aklım almiyor

🥰♥️

Canm evime almıyorum görüşmüyorum aile apartmanı kaynanamda unuttuğumuz şeylere el koyuyorlar üç çocuğu var üçünede çok üzülüyorum kendi psikolojisi bozuk rabbim çocukları ondan korusun kendine benzetiyor

O nasıl biri elti mağduru mu basbelasi elti mi bı bakayım merak ettim😂😂

Hastalığı bile taklit edecek kadar kiskaniyorlar gerçekten bazıları ruh hastasi
Aynen canım ben onu Allah'a havale ettim benim hakkımda çok dedikodu yapıyor ama ben hiç ses etmiyorum Allah'a havale ettim sadece

Bende kuzum izledikçe benim kaderim benim hayattim diyorum 🥺
Demi hülya yaa 🥹

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Beğenip isteseydi ya verirdim yada aynısını alırdım ondan nefret etsemde çocuklar melek ama böyle el koymak çok sinir bozucu bir durum

Çok laf çarpıyor ama evime almıyorum çok şükür mesafemi de korudum bana uzak Allah'a yakin olsun
Amin kuzum amin 🙏🏻

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım ben onu Allah'a havale ettim benim hakkımda çok dedikodu yapıyor ama ben hiç ses etmiyorum Allah'a havale ettim sadece

Demi hülya yaa 🥹
En güzeli Allah'a havale etmek canm bende hep öyle yapıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.