Plasenta aşagıda olup sezeryan olan Annelerr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Güll1907 tarafından oluşturulan Plasenta aşagıda olup sezeryan olan Annelerr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 661 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Plasenta aşagıda olup sezeryan olan Annelerr
Konbuyu başlatan Güll1907
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel'in annesi ❤️

Güll1907

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 30 haftalık olduk plasenta hala aşagıda doktor artık çıkması zor dedi bu şekilde olup sezeryanı başarılı geçen varmıı benımle tecrübelerinizi paylaşırmısınızz lütfenn 🙏🙏

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 30 haftalık olduk plasenta hala aşagıda doktor artık çıkması zor dedi bu şekilde olup sezeryanı başarılı geçen varmıı benımle tecrübelerinizi paylaşırmısınızz lütfenn 🙏🙏
Bnm de öyleydi canm 36 haftalık doğdu sezeryan oldum şuan 10 günlük olduk hiç bir sağlık sıkıntısı yok kuveze bile girmedi Allah'a şükür direk bana verdiler

Güll1907

Kayıtlı Üye
rank
Bende 31+ 3 benimde çıkmadı, banada sezeryan dedi doktor Allah yardımcımız olsun 🤲
Amin canm inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bnm de öyleydi canm 36 haftalık doğdu sezeryan oldum şuan 10 günlük olduk hiç bir sağlık sıkıntısı yok kuveze bile girmedi Allah'a şükür direk bana verdiler
Peki sanada emeliyattan önce kanama riski yüksek dedi mi doktor özel hastanede mi oldun yoksa devlette mi

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Amin canm inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Peki sanada emeliyattan önce kanama riski yüksek dedi mi doktor özel hastanede mi oldun yoksa devlette mi
Özelde oldum cnm kanla ilgili tek kanın düşük ihtiyaç olursa takviye edicez dedi o kdar sorun olmadı cnm

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür darısı bize inşallah ya bende özelde olmaya karar verdim de korkuyorum
Korkma cnm herşey nasıp kısmet bende o kdar korkuyordum ki görsen agliyarak girdim ameliyathaneye ama sağlıkla çıktık prenses kızımla Allah'ın izniyle birşey olmaz rabbim sağlıklı doğum nasip eder inşallah 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar