Plasenta da kist

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İmoşun Annesi tarafından oluşturulan Plasenta da kist başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 867 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Plasenta da kist
Konbuyu başlatan İmoşun Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mlk6

İmoşun Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim önceki gebeliğimde kist olabilir konusu vardı o zamanlardan aklımda kalan canım bu belki yanlış hatırlıyorumdur. İnşallah kötü bi durum değildir sıkma hiç canını iyi düşün ki iyi olsun dualarımız seninle 🙏sen kendine bebeğine dikkat et moralini bozma üzülme bebişinide üzme annesi 🥰
Çok teşekkür ediyorum canım Allah büyük o ne isterse o olur ben sadece elimden geleni yapmak istiyorum gerisi Rabbıme kalmış çok şükür 🙏♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Randevu bulamazsan ağrım duramiyorm de durumu anlat onlar seni riskli gebeliğe yonlendirirler
Sanırım öyle yapicam sabah erken gidip kadın doğumun göndermesini isticem

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ediyorum canım Allah büyük o ne isterse o olur ben sadece elimden geleni yapmak istiyorum gerisi Rabbıme kalmış çok şükür 🙏♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sanırım öyle yapicam sabah erken gidip kadın doğumun göndermesini isticem
Öyle tabi canım ne yaptın sıra randevu falan bulabildin mi

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar ben 27+5 haftalik gebeyim dün yani pazartesi fenalasip hastaneye gittim tahliller muaneler nst hepsi yapıldı biseyiniz yok sadece plasenta da kist tespit ettik riskli gebelik uzmanına git dedi başına gelen var mı ne oldu anlatırmisiniz??
Benım de mıyom var plasenta da eger kist ya da miyom buyuk olursa dogum da alıyorlar zaten sıkıntı etme

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar