Sorum var Plasentanın aşağıda olması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Plasentanın aşağıda olması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,121 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Plasentanın aşağıda olması
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan canan3636

Bir Mucizee

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın hanımlar bebeğimin eşi aşağıda bir ay sonra kontrolüm var eğer yukarı çıkmamışsa doğum için sezaryene karar verilecek aranızda bu durumu yaşayıp normal doğum için ısrarcı olan oldu mu normal doğum olursa çok kan kaybedersin dedi doktor
Benim de aşağıdaydi en başından, yukarı çıkmadı ve tabiiki sezeryan , bu durumda normal doğuma ısrarcı olamazsın, bir de kanama durumun olabilir kendine dikkat et hiç bir iş yapma ,ben hamileliğimin son 3 haftasını hastanede geçirdim. Kanama olur da durmazsa eğer, rahmini bile kaybedebilirsin buna dair kağıt imzalatmislardi bana ve daha baska riskleri de var . Allah yardımcın olsun 🙏

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Maalesef smdi 25 haftalık gebeyim kızımda 4 yaşında sezeryan doğum olcak ddi bu doktorum ya devlet hastanesi ne gdyrm özel ne der bilemem tekrar bebeğin eşi de aşağıda olma olasılığı da yüksek
Allah yardımcın olsun canım inşallah normal doğumla belasız bir şekilde kucağında olur kaç yıl sonra gebe kaldın tekrardan

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Günaydın hanımlar bebeğimin eşi aşağıda bir ay sonra kontrolüm var eğer yukarı çıkmamışsa doğum için sezaryene karar verilecek aranızda bu durumu yaşayıp normal doğum için ısrarcı olan oldu mu normal doğum olursa çok kan kaybedersin dedi doktor
Rabbim yardımcın olsun canım

canan3636

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar