Polikistik over beslenme diyet önerileri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Burcuburcu tarafından oluşturulan Polikistik over beslenme diyet önerileri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 239 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Polikistik over beslenme diyet önerileri
Konbuyu başlatan Burcuburcu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Burcuburcu

Kayıtlı Üye
rank
Herkese merhaba arkadaşlar ben kendimi bildim bileli hep tombistim ikokul lise üniversite ve sonrasında da bir dönem 22 kilo verdim ama geri aldım hem de fazlası ile adetlerim düzensiz çene altında göğüste kıllanma az miktarda var diyet yapmak istiyorum diyetisyenle olmadı ama yapamadım önerileriniz neler kizlar benim gibi olup kilo veren var mı sağlıklı şekilde ve verdiği kiloyu koruyabilen yani bebek istiyoruz adetlerim de düzenli degil

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Herkese merhaba arkadaşlar ben kendimi bildim bileli hep tombistim ikokul lise üniversite ve sonrasında da bir dönem 22 kilo verdim ama geri aldım hem de fazlası ile adetlerim düzensiz çene altında göğüste kıllanma az miktarda var diyet yapmak istiyorum diyetisyenle olmadı ama yapamadım önerileriniz neler kizlar benim gibi olup kilo veren var mı sağlıklı şekilde ve verdiği kiloyu koruyabilen yani bebek istiyoruz adetlerim de düzenli degil
Kuzum yemene icmene dikkat edrsen verebikirisjn birde troditlerine baktirdin mi.hic

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Rabbim saglikla sanada nasip etsin canım 🤲🏻

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Anlattıkların hormonal bozukluk. Önce dahiliyeye ardından endokrinoloji bölümüne gidip tedavi görmelisin. Tedavi olduktan sonra hamile kalma şansın dahada yükselir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar