Poposu pişik oldu yardım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Munise tarafından oluşturulan Poposu pişik oldu yardım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,974 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Poposu pişik oldu yardım
Konbuyu başlatan Munise
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Papatyamm

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
5 gün önce doğum yaptım kızlar kızım sürekli iç yaptığı için pişik oldu devamlı ve hemen temizliğini yaptığım halde şimdi çiş yapınca bile canı yanıyor başına gelen varsa yardım edin 3 çeşit pişik kremi kullandım olmuyor katıla katıla ağlıyor kuzum😢😢😢
Bence zeytin yağını dene canım her altını değiştirdiğinde zeytinyağı sür ben çok faydasını gördüm birkaç sefer sürmeyle geçiriyor maşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benim kızımda oldu pişik ne kullandiysam geçmedi travazol krem kullandım iki gün hemen toparladı 3 günde hiç birşey kalmadı ah yavrum benim cisi geldikçe oraya canı yaniyordur
Bence bebekten bebeğe değişebilir kremler canım çünkü ben de travazol krem kullandım daha beter pişik yaptı bebeği

Papatyamm

Kayıtlı Üye
rank
5 gün önce doğum yaptım kızlar kızım sürekli iç yaptığı için pişik oldu devamlı ve hemen temizliğini yaptığım halde şimdi çiş yapınca bile canı yanıyor başına gelen varsa yardım edin 3 çeşit pişik kremi kullandım olmuyor katıla katıla ağlıyor kuzum😢😢😢
Bebanthol krem çok iyi bende bebeğime sürüyorum geçiyor önce ılık suyla yıkıyorum iyice kuruttuktan sonra kremi sür..altı da biraz açık kalsın geçer inşallah ben öyle yapınca geçiyor.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar