Poposu pişik oldu yardım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Munise tarafından oluşturulan Poposu pişik oldu yardım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,973 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Poposu pişik oldu yardım
Konbuyu başlatan Munise
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Papatyamm

kızımın annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
5 gün önce doğum yaptım kızlar kızım sürekli iç yaptığı için pişik oldu devamlı ve hemen temizliğini yaptığım halde şimdi çiş yapınca bile canı yanıyor başına gelen varsa yardım edin 3 çeşit pişik kremi kullandım olmuyor katıla katıla ağlıyor kuzum😢😢😢
Sudokrem kullanıyorum brn canim memnunum hemen geçiriyor

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
5 gün önce doğum yaptım kızlar kızım sürekli iç yaptığı için pişik oldu devamlı ve hemen temizliğini yaptığım halde şimdi çiş yapınca bile canı yanıyor başına gelen varsa yardım edin 3 çeşit pişik kremi kullandım olmuyor katıla katıla ağlıyor kuzum😢😢😢
Benimkinin de çok az yerinde yer etmişti geçmiyordu sağlık ocağındaki doktorumuz hametan yazdı, ben çok memnunum bir kaç güne pişiği geçti.2.ye yazdırdım geçen ilki bitti bir daha pişik de olmadı çok şükür 🙏🏼

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Zeytinyağı sür canım daha iyi gelir

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızımda pişik olmuştu 3 hafta falan sürdü sonra sudecrem mi önerdiler kullandım akşam sürdüm sabaha geçmişti birde kullandığın bezde önemli benimki prima dışında kullandığım bezler pişik yapıyor çünkü emmiyor çişi diğerleri yüzeyde bırakıyor bebekte sürekli pişik oluyor.

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Ben baby turco bebek bezi kullaniyorum ve memnunum pisik yapmiyor. Benim cocugum pisik olduginda ilik su koyuyorum bi kaba, altini temizlerken islak mendili ilik suya koyup sıkıp siliyorum poposunu, sonra kagit havluyla kuruluyorum. İslak kalmasi da pisik yapiyor. Aile hekimi kremi de nemli birakma, sür çeksin sonra sil demisti. Oylelikle gecti

Mâriye

Kayıtlı Üye
rank
Zeytinyağı veya sarı kantaron yağı öneririm. Ayrıca ıslak mendil yerine pamuk ve su ile temizleyin.

prensesin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim kızımda oldu pişik ne kullandiysam geçmedi travazol krem kullandım iki gün hemen toparladı 3 günde hiç birşey kalmadı ah yavrum benim cisi geldikçe oraya canı yaniyordur

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bepantol kullanmalısın günde 3-4 defa sür ıslak mendil kesinlikle kullanma temizleme pamuğu işini görür. Altını üşütmeyecek şekilde havalandır. Birde kremi sürdükten sonra vücudunun emmesini bekle öyle bezini kapat canım bir de sürekli krem değiştirme

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar