Prensesime yaptıklarım 🥰🤰nasıllar teyzesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Prensesime yaptıklarım 🥰🤰nasıllar teyzesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,418 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Prensesime yaptıklarım 🥰🤰nasıllar teyzesi
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah cnm benim Allahım bir avazda kurtarsın inşallah saglıkla huzurla kucagına slırdin inşallah çok güzel maşallah
Teşekkürler sibelim inşallah bir avazda rahatlıkla kurtuluruz hepimiz sağlıkla alırız kucağımiza 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Baaayıllldimmm teyzesi yer onu halı perdeye ayri bi bayildim hepsi cok guzel ya saglikla gelsin melek😇🧿🧿
Perde halısı takım olsun istedi dayısı saolsun hediye aldı yarında anne yani beşik almış onu getiricek 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Baaayıllldimmm teyzesi yer onu halı perdeye ayri bi bayildim hepsi cok guzel ya saglikla gelsin melek😇🧿🧿
Perde halısı takım olsun istedi dayısı saolsun hediye aldı yarında anne yani beşik almış onu getiricek 🥰
Ben agladım şuan
Ya kıyamam neden ağladin

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kapı süsü emaneten taktim 😀😀 aparatı yoktu ama heyecandan sabirsizliktan taktım valla simdilik 😀 söküp sonra baştan yaparım odasını hazırlarken içim kıpır kıpır ya resmn dha bitmedi tabi beşik süslemesi var cibinlik nevresim gbi 🙈🙈
Sağlıkla kullansın 👼hepsi çok güzel

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Kapı süsü emaneten taktim 😀😀 aparatı yoktu ama heyecandan sabirsizliktan taktım valla simdilik 😀 söküp sonra baştan yaparım odasını hazırlarken içim kıpır kıpır ya resmn dha bitmedi tabi beşik süslemesi var cibinlik nevresim gbi 🙈🙈
Hepsi birbirinden güzel sağlıkla gelsin güle güle kullan 😇

...

Moderator
Mod
rank
MaşaAllah canım hepsi birbirinden tatlı.Hayırlı günlerde sağlıkla güle güle kullanın inşaAllah kuzum🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar