Prilam dr kullananlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gözdeak tarafından oluşturulan Prilam dr kullananlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,524 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Prilam dr kullananlar
Konbuyu başlatan Gözdeak
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Meryland

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 13.haftadayim bulantilar azaldi derken hapi azalttim bir gun icmiyim dedim yine basladi bagimlilik mi yapiyor acaba
Yokya ne bağımlılığı içinde bağımlılık yapacak biseyler olmasi imkansız nikotin degilki bu vücut istesin bende kullandım baktım bulanmiyorum bıraktım sende bulanip bulanmadigini anlarsın kesersin ilacı

Gözdeak

Kayıtlı Üye
rank
Bağımlılık yaptığını zannetmiyorum da bulantılar geçmek bilmiyor yeniliyor benimde aynı maalesef bazen su bile içemiyorum.. Hapı 9 ay içicez galiba 🤭
Allah korusun😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yokya ne bağımlılığı içinde bağımlılık yapacak biseyler olmasi imkansız nikotin degilki bu vücut istesin bende kullandım baktım bulanmiyorum bıraktım sende bulanip bulanmadigini anlarsın kesersin ilacı
Tamam canimm

Yelda

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 13.haftadayim bulantilar azaldi derken hapi azalttim bir gun icmiyim dedim yine basladi bagimlilik mi yapiyor acaba
Hayır bağımlılık yapmıyor bende 4. Ayımda reflum başladı diye kullandım bıraktığım an sil baştan yine istifra ediyordum 7. Ayıma kadar kullandım ama şöyle yaptım 2 adet içiyordum zamanla 1 e düşürdüm şuan 30 haftamdan beri kullanmıyorum gayette iyiyim

Gözdeak

Kayıtlı Üye
rank
Hayır bağımlılık yapmıyor bende 4. Ayımda reflum başladı diye kullandım bıraktığım an sil baştan yine istifra ediyordum 7. Ayıma kadar kullandım ama şöyle yaptım 2 adet içiyordum zamanla 1 e düşürdüm şuan 30 haftamdan beri kullanmıyorum gayette iyiyim
Bende tek e dusurdum gayet iyiyim tekte..ilk hamileligimde 11.haftada bitmisti metpamid kullanmistim simdiki 13 hala bitmeyince suphelendim :(

Meryland

Kayıtlı Üye
rank
Prilam benim bulantımı kesmedi neden acaba ilk hamileliğimde de hiçbir faydasını görmemiştim.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar