prima premium care kullananlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde EsKa tarafından oluşturulan prima premium care kullananlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 697 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı prima premium care kullananlar
Konbuyu başlatan EsKa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selda mas

EsKa

Kayıtlı Üye
rank
iyi geceler hanımlar nasılsınız? bebeğim 1 aylık ve prima premium care kullanıyoruz. altını açarken fark ediyoruz da poposu beze yapışıyor gibi. acaba pişik kremini mi çok sürüyorum yoksa bez kaynaklı mıdır?

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
iyi geceler hanımlar nasılsınız? bebeğim 1 aylık ve prima premium care kullanıyoruz. altını açarken fark ediyoruz da poposu beze yapışıyor gibi. acaba pişik kremini mi çok sürüyorum yoksa bez kaynaklı mıdır?
Merhaba canım pişik kremi çok sürme o beze yapıştırıyor herşeyin fazlası zarar biliyorsun bende aldım o bezden yeni doğan için daha kullanmadım 30+1 ❤️

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Bez delikli olduğu için yapışıyor kuzum

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Oğlumda da bazen oluyordu bazen ama pişik kremi kaynakliydi bide bez fileli gibi üst tabakası ondan biz çok memnunduk kızımda da kullanacağım nasipse

Tüm sayfalar yüklendi.