Primolut ilaç

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Zeynep'in annesii tarafından oluşturulan Primolut ilaç başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 216 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Primolut ilaç
Konbuyu başlatan Zeynep'in annesii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba arkadaşlar hayırlı Ramazanlar bu ilacı kullanan var mı acaba adet geciktirici mukabeleye katıldığım için kullanmak istiyorum sağlık açısından bir zararı olur mu
Bence doktora danışmadan kullanma canım bazı sağlık sorunları olan insanların kullanamamasına lazımmış. Ve beklenen adet gününden 2 gün önce kullanmaya başlaman lazım hormon bozukluğu yapar mı bilmiyorum ama doktora danışmadan kullanma derim

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Bence doktora danışmadan kullanma canım bazı sağlık sorunları olan insanların kullanamamasına lazımmış. Ve beklenen adet gününden 2 gün önce kullanmaya başlaman lazım hormon bozukluğu yapar mı bilmiyorum ama doktora danışmadan kullanma derim
İşte bende hormon bozukluğu yapar mı onu bilemedim sağlık ocağını aradım bakmıyorlar telefona gidip sorayım diyeceğim mesafede değil bende sizlere sorayım dedim teşekkür ederim denk gelirse sağlık ocağında ebeye sorar öyle kullanırım

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Merhaba arkadaşlar hayırlı Ramazanlar bu ilacı kullanan var mı acaba adet geciktirici mukabeleye katıldığım için kullanmak istiyorum sağlık açısından bir zararı olur mu
Merhaba canım Hayırlı ramazanlar🥰
Canım hiç kullanmadım hiç bilmiyorum...Allah kabul etsin bu arada mukabelenizi🥰🥰🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İşte bende hormon bozukluğu yapar mı onu bilemedim sağlık ocağını aradım bakmıyorlar telefona gidip sorayım diyeceğim mesafede değil bende sizlere sorayım dedim teşekkür ederim denk gelirse sağlık ocağında ebeye sorar öyle kullanırım
Hormon bozukluğu yapar canım.

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar