Probiyotik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Probiyotik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 323 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Probiyotik
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar Probiyotik kullanıp memnun kalanlar var mı hangi aydan sonra bebeklere kullanılır yani Probiyotik kullanıp da hastalanmayan hastalansa bile hafif atlatıyorlarmış Siz kullanıp Memnun kaldınız mı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kızlar Probiyotik kullanıp memnun kalanlar var mı hangi aydan sonra bebeklere kullanılır yani Probiyotik kullanıp da hastalanmayan hastalansa bile hafif atlatıyorlarmış Siz kullanıp Memnun kaldınız mı
Bence doktor tavsiyesi ile al canım doktor gerekli görürse verir bize doktor verdi şükür Kayra şuan baya iyi

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Probiyotikle hastalığın alakası yok o bağırsak düzenleyici. Ben 9 ay boyunca kullandım yinede hasta oldu bi farkı olmadı yani

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Bence doktor tavsiyesi ile al canım doktor gerekli görürse verir bize doktor verdi şükür Kayra şuan baya iyi
Him ozaman doktor kontrolünde doktara danisiyim bakim ne dicek
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Probiyotikle hastalığın alakası yok o bağırsak düzenleyici. Ben 9 ay boyunca kullandım yinede hasta oldu bi farkı olmadı yani
Doğrudur ama bazi çocuklara iyi geliyor canim

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bi doktoruna sor kuzum istersen bazi bebekler de dediğin gibi hastalığa karşı koruyor bizde kullandık

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar