Sorum var Progestan dex 25 iğne

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bayanmutluu tarafından oluşturulan Progestan dex 25 iğne başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,034 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Progestan dex 25 iğne
Konbuyu başlatan Bayanmutluu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bayanmutluu

Bayanmutluu

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba progestan dex 25 iğne ve lutinus progestan fitil kullanıyorum 5+5 haftalık hamileyim. Tüp bebekle hamile kaldın. Progestan dex iğne yerine hap kullanan var mı bazen bulmakta zorlaniyorum ve çok pahalı geliyor.

Merhaba progestan dex 25 iğne ve lutinus progestan fitil kullanıyorum 5+5 haftalık hamileyim. Tüp bebekle hamile kaldın. Progestan dex iğne yerine hap kullanan var mı bazen bulmakta zorlaniyorum ve çok pahalı geliyor.
2 tane iğne kullandım bayağı yakıyordu yuruyemiyordum bir süre vurulduktan sonra. Sonrasında doktor hapını yazmıştı

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Gebelik sıkıntılı olduğu için doktorun sana o ilacı vermiştir. Fiyatın bi önemi olmamalı çünkü karnında bir can var onun sağlığı daha önemli. Düzenli kullanmaya ve kontrollerine gitmeye özen göster dikkat et geçmiş olsun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Gebelik sıkıntılı olduğu için doktorun sana o ilacı vermiştir. Fiyatın bi önemi olmamalı çünkü karnında bir can var onun sağlığı daha önemli. Düzenli kullanmaya ve kontrollerine gitmeye özen göster dikkat et geçmiş olsun
Katılıyorum ❣️

Bayanmutluu

Kayıtlı Üye
rank
Gebeligim sorunlu degil sadece onlem amacli ilk haftalarda progestan veriyorlar zaten ama bana fitil ve ve igne verdi. Progestanin hapnolanida var. Malum doktorlarda anlasmali oldugu sirketlere gore ilac yazdigi icin emin olamiyoruz artık.

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Gebeligim sorunlu degil sadece onlem amacli ilk haftalarda progestan veriyorlar zaten ama bana fitil ve ve igne verdi. Progestanin hapnolanida var. Malum doktorlarda anlasmali oldugu sirketlere gore ilac yazdigi icin emin olamiyoruz artık.
Kuzum progestanı keyfi veren doktor hiç duymadım ben. Şahsen bende kullanmadım

Bayanmutluu

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum progestanı keyfi veren doktor hiç duymadım ben. Şahsen bende kullanmadım
Canm progestan tabiki almak lazim ama bunu hap fitil igne vs olarak farkli versiyonlari var ve kendi iclerinde farkli markalarda var . Ben sadece bu markada yada vetsiyonund adegisiklik yapabiliyormuyuz diye sormak istemistim tam anlatamadm ☺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar