progestan kullanan oldu mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde EMINE en tarafından oluşturulan progestan kullanan oldu mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,668 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı progestan kullanan oldu mu
Konbuyu başlatan EMINE en
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sez

EMINE en

Kayıtlı Üye
rank
14 haftalık hamileyim yrni doktordan geldim düşük tehlikem var, kanamam olmuştu progestan verdi aranızda bu durumu yaşayan oldu mu ve nasıl atlattınız

Nur333

Kayıtlı Üye
rank
Dinlenerek ve fitille geçti canım iki kez yaşadım bu durumu. Kendini yorma hatta sadece lavabo ihtiyacın için kalk

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Evet canım ben de kullandım 7-10. Haftalar arası 3 kutu bitirdim. Aynı ilaç hem ağızdan hem fitil yoluyla kullanılabiliyor. Başta suyla yuttum bir hafta aşırı mide bulantısı yaptı doktorumu aradım fitil olarak kullan dedi. Öyle çok rahattım bi sorun yaşamadım. Dikkat et ağır kaldırma, yükseğe uzanma. Çoğunlukla yatmanın tavsiye ederim. Misafir aslaa kabul etme o hatayı yaptı ablam çok ağrı çekmişti. İnşallah şifa olur canım. Progestan rahmi de toparlıyormuş iyi bi ilaç yani.

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
14 haftalık hamileyim yrni doktordan geldim düşük tehlikem var, kanamam olmuştu progestan verdi aranızda bu durumu yaşayan oldu mu ve nasıl atlattınız
İlk gebeligimde 6 ay kullandim proluton iğne ile beraber bu gebeligimdede 1 ay kullandim bol bol dinlen canim uzan canini sıkacak seylerden uzak dur sitrese girme ev isi yaparak kendini yorma kimse yoksa hemencecik yiyecek pratik biseyler yap yine uzan dinlen cok geçmiş olsun

Ayşenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Oncelikle gecmis olsun canim Ilk gebeligimde de kullanmistim simdi de kullandim gecti cok şükür canim ben bide calisiyordum progestan kullanirken rabbim yardimci oluyor elhamdulillah gecti seninde gecer hemen dinlen duzenli kullan canim sikma canini.

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
7 haftalıkken başladım doğuma kadar devam edecem ben erken doğumu önlemek için kullanıyorum.. sen sürekli yat iş yapmamaya çalış ağır taşıma tutunana kadar

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Ben kullandım başta düşük riskim var diye , sonrada erken doğum riskim var diye sonuna kadar progestan kullandım , Düşük riskini atlatman için yatıp istiraat etmelisin cnm , asla iş yapma atlatırsın Allahın izniyle

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar