Progestan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneyimm tarafından oluşturulan Progestan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,178 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Progestan
Konbuyu başlatan Anneyimm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anneyimm

Anneyimm

Kayıtlı Üye
rank
merhaba 7+6 haftalık hamileyim 5. Haftamdan beri progestan fitil olarak kullanıyorum 3-4 gündür herhangi bi lekelenmem yok bıraksam sorun olur mu acaba siz nasıl yaptınız yardımcı olursanız teşekkür ederim

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
merhaba 7+6 haftalık hamileyim 5. Haftamdan beri progestan fitil olarak kullanıyorum 3-4 gündür herhangi bi lekelenmem yok bıraksam sorun olur mu acaba siz nasıl yaptınız yardımcı olursanız teşekkür ederim
Bence dr gtmeden bırakma sakın bn ikinci gebeliğim de hem ilacını hem fitil hem iğnesini kullandım ama düzensiz kullandığım için kanamamlarim hiç bitmedi dr bırak demeden birkma

Anneyimm

Kayıtlı Üye
rank
Öyle dediyse bırak o zmn cnm düşük tehliken mi var
Ben leke geliyor dediğim için verdi en son gittiğimizde bi sorun yok dedi 3 günden sonra bırakabilirsin dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Druna danışmadan bırakma bence canım
En son gittiğimde bir sorun olmadığını leken gelmezse 3 gün sonra bırakabilirsin dedi 3-4gündür lekem yok bırakayım diyorum

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Bence doktor nezaman brak derse ozaaman brak canm bende kulaniyorum 6haftalık gebeyken basladm simmdi 9 oldum

Tüm sayfalar yüklendi.