Progestan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Benim dünyam tarafından oluşturulan Progestan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 390 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Progestan
Konbuyu başlatan Benim dünyam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰

Benim dünyam

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim düşük riskim var ve progestan kullanıyorum. Ama aşırı kaşıntı yapıyor. Kaşınırken kanıyor resmen. Böyle bişey başına gelen var mı ne uygulasam bilemedim

Ipekdilan123

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim düşük riskim var ve progestan kullanıyorum. Ama aşırı kaşıntı yapıyor. Kaşınırken kanıyor resmen. Böyle bişey başına gelen var mı ne uygulasam bilemedim
Progestanin yan etkileri çok diye duymuştum bende kullandım bende olmadı çok sukur ama arkadaşımda mesela tansiyon düşmesi yapıyordu

Mukaddes

Kayıtlı Üye
rank
Bende kullandım bende de uyku yapıyordu.ama öyle böyle değil bildiğin bayılıyordum.doktorunla görüşmeni tavsiye ederim.çünkü bu ilaç çok iyi.belki dozunu düşürür falan

Gülüşü Cennet😊

Kayıtlı Üye
rank
Bende 4uncü ayımda kullandım baygınlık geçiriyordum tansiyonum düşüyor du ama yinede doktorum mutlaka kullanman gerek dedi. Doktorunla görüş

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Bende kullandım bende de uyku yapıyordu.ama öyle böyle değil bildiğin bayılıyordum.doktorunla görüşmeni tavsiye ederim.çünkü bu ilaç çok iyi.belki dozunu düşürür falan
Aynen bende de uyku yapıyor birden bastırıyor anlamıyorum ne olduğunu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bnde riskm var 8 aydr kullanyrm böyle bi şy yaşamdm. Progestandan kaynklı olmayabilr mantar flndır doktrnza danşn
Sizin erkek doğum riski mi çoğul olduğu için

A

Aysehayal

Guest
Bende kullanıyorum hemde günde 4 tane 1 ay daha kullanicam sanırım. Aynı yan etkileri bende yaşadım çok kaşıntı yapıyor kanama bile oluyor doktoruma sordum normal miş travazol kullanıyorum hemen geçiriyor. Allah yardımcımız olsun canım

Tüm sayfalar yüklendi.