Program bozuk mu ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ecrinin annesi tarafından oluşturulan Program bozuk mu ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,008 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Program bozuk mu ?
Konbuyu başlatan Ecrinin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Ecrinin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar aklıma yatmayan şeyler var galiba program bozuk çünkü 32+1 günlük hamileyim ve 9 aylık diyor 8 aylık degil mi daha yeni bn mi yanlış biliyorm 🙃

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar aklıma yatmayan şeyler var galiba program bozuk çünkü 32+1 günlük hamileyim ve 9 aylık diyor 8 aylık degil mi daha yeni bn mi yanlış biliyorm 🙃
Ayı farklı hesaplıyor neye göre bilmiyorum bu ikinci gebeliğim ben ilk gebelik tarihimi gitmiştim doğru tarih veriyor mu diye tam verdiği tarih de doğum yaptım güne gün tuttu ilk hamileligim de

Ecrinin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende 38+5 im 10.ay diyor ona bakarsanız 🤣🤣🤣 şimdiye kadar dogurmam gerekiyordu 😁
Sizinki haC tavaf etmeye gitmis herhal programa göre 😇😇😇
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayı farklı hesaplıyor neye göre bilmiyorum bu ikinci gebeliğim ben ilk gebelik tarihimi gitmiştim doğru tarih veriyor mu diye tam verdiği tarih de doğum yaptım güne gün tuttu ilk hamileligim de
Normal doğum mu yoksa sezeryan ile mi doğurdunuz acaba benim ilk sezeryan olacak kaçıncı haftada gun vercekler bilmiyorm🤔🤔

F♾️E♾️A

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar aklıma yatmayan şeyler var galiba program bozuk çünkü 32+1 günlük hamileyim ve 9 aylık diyor 8 aylık degil mi daha yeni bn mi yanlış biliyo8

8 e girdin 9 dan gün aldığın için 9 ay yazıyor benimde aynı bugün 32+1 oldum yeni 8 e girdim

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Benim 28+6 bana da 8 diyor bende anlamadım millet soruyor kaç aylık oldun diye 7,bitti 8 mi diyim kasım 15 de sezeryan olacam inş millet demesin sonra ne saçmalıyor bu 😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar