Sorum var Psikolojik olarak çok kötüyüm :((

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ferdabgrkn tarafından oluşturulan Psikolojik olarak çok kötüyüm :(( başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 992 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Psikolojik olarak çok kötüyüm :((
Konbuyu başlatan Ferdabgrkn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Amin Allah hepimizin yardımcısı olsun canım benim 😔😔😔 Şuan oturup ağlıyorum ki benim hayallerim bunlar değildi diye.. Hayatımı söyle bir gözümün önünden geçiriyorum. Her mutlu olacağım hayatım için onemli anımda beni aglatmislar. Ve eşim bunu görmüyor..
🥲🥲🥲🥲 Ağlama kuzum çok üzüldüm ya🥺🥺🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kurban olurum bir tek onun saf sevgisi beni toparlıyor.. Gözümde bir damla yaş görse ordan öpüp siliyor gözleri doluyor hemen. İnşAllah bu dogumumda da kaynanam kendisini yerlere atip en güzel zamanlarımı rezil etmez...
Bende ağlıyorum bunu dedin ya🥺🥺🥺🥺

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kurban olurum bir tek onun saf sevgisi beni toparlıyor.. Gözümde bir damla yaş görse ordan öpüp siliyor gözleri doluyor hemen. İnşAllah bu dogumumda da kaynanam kendisini yerlere atip en güzel zamanlarımı rezil etmez...
Yaa kuzum nasıl ne güzel sana arkadaş olan bir kızın var rabbim sana bağışlasın inşallah ne güzel maşallah kuzuma kıyamam ya benim yerime öp annesi benim de 1 yaşında kızım var rabbimin bize mucizeleri hediyeleri onlar benim sabrım resmen kızım ❤️ rabbim onları bize bağışlasın inşallah
Herşey gönlünce olsun inşaallah canım 🥰

🥲🥲🥲🥲 Ağlama kuzum çok üzüldüm ya🥺🥺🥺

Bende ağlıyorum bunu dedin ya🥺🥺🥺🥺
Kiyamam canım yaaa ❤️

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Yaa kuzum nasıl ne güzel sana arkadaş olan bir kızın var rabbim sana bağışlasın inşallah ne güzel maşallah kuzuma kıyamam ya benim yerime öp annesi benim de 1 yaşında kızım var rabbimin bize mucizeleri hediyeleri onlar benim sabrım resmen kızım ❤️ rabbim onları bize bağışlasın inşallah

Kiyamam canım yaaa ❤️
Yerime op canım benim rabbim evlatlarınızı sizlere bağışlasın rabbim kaderlerini güzel yazsim❤️🤲🌼

Ferdabgrkn

Kayıtlı Üye
rank

Kiyamam canım yaaa ❤️
Allah onları bize bağışlasın.. Çok seviyorum kızlarımızı kız çocukları bende öyle başka ki. ❤️ Öperim teyzesi öpmezmiyim öpmelere koklamalra doyamıyorum ben onu.. İki gözümün çiçeği o benim. Sende öp minik kuzumuzu.. Allah onları çoook çok iyi insanlarla karşılaştırsın ki hiç ama hiç üzmesin kurban olduklarım 😔😔❤️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Allah onları bize bağışlasın.. Çok seviyorum kızlarımızı kız çocukları bende öyle başka ki. ❤️ Öperim teyzesi öpmezmiyim öpmelere koklamalra doyamıyorum ben onu.. İki gözümün çiçeği o benim. Sende öp minik kuzumuzu.. Allah onları çoook çok iyi insanlarla karşılaştırsın ki hiç ama hiç üzmesin kurban olduklarım 😔😔❤️
Amin canım benim inşallah
Öperim kuzum Allah razı olsun 🥰

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Canım herkesin başında var bu dert emin ol erkeklerin hiçbiri ailesini atmaz, atmayı bırak laf kondurmaz bile. Bu hayatta sen sadece kendine değer vereceksin sen kendine değer vermediğin sürece herkes seni ezmeye çalışır. Bırak kaynanan gelsin ters bişey konuştuğu zaman 2 katı ver lafını gitsin eşinde sonradan bişey derse sen kincimisin hâlâ kin mi besliyorsun geçmiş gitmiş de onun laflarıyla onu vur. Evlilikte savaşmak zorundasın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar