Sorum var Psikolojik olarak iyi degilim kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Psikolojik olarak iyi degilim kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 596 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Psikolojik olarak iyi degilim kızlar
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Miniğimin Annesi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
3 gündür annemlerdeyim bugün eşimle telefonda konuşurken napıyosun dedim evde yegenleriyle film izlediğini söyledi bende şarteller attı ben evde yokken neden birilerini eve getiriyorsun diye kızdım eşime söylendim eşimin telefonu sesi dışarı veriyor çocuklar da duymuş söylediklerimi ama ben daha önce defalarca eşime ben evde yokken kimseyi alma diye uyarmışım sinirlerim bozuldu şimdi de çocuklar dediklerimi duyduğu için üzülüyorum eşim de sonradan tekrar aradı sen çocukların canını sıktın çocukları kendinden uzaklaştırıyorsun daha çok sevdirmeye çalışacagına felan dedi daha çok içime battı sizce napmalıyım kızlar 🙁
Valla kötü olmuş canım bu durum ya inşallah anne babalarına anlatmazlar bide

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Bence hiç suçluluk duyma canım sen haklısın her kim olursa olsun büyükte küçükte olsa eşimin olduğu kadar benimde evim orası ben evde yokken asla kim olursa olsun kendi ailemden biri dahi olsa gelsin istemem evde değerli bişey kaybolsa ne olacak kimseye güvenmeyeceksin ben şahsen güvenmem almam da kırmızı çizgim..
👍

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Bence hiç suçluluk duyma canım sen haklısın her kim olursa olsun büyükte küçükte olsa eşimin olduğu kadar benimde evim orası ben evde yokken asla kim olursa olsun kendi ailemden biri dahi olsa gelsin istemem evde değerli bişey kaybolsa ne olacak kimseye güvenmeyeceksin ben şahsen güvenmem almam da kırmızı çizgim..
Kesinlikle katılıyorum 👌ben evde yokken kendi ailem bile olsa gelip kalsın istemem

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sürekli bunu yapıyorsa sen haklisin canım sana söylemesi gerekiyordu
Evet canım sürekli yapıyor ben defalarca uyarmama rağmen. Sadece yeğenlerini değil arkadaşlarını uzaktan akrabalarını kaynanam gille oturduğum zamanlarda kalabalık gelen misafirleri kadın erkek ayrı otursun diye erkekleri benim yatak odama koymuşlardı ben evde yokken yine
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim ben eşime söylediklerim için üzgün değilim ama çocukların duyduğu için çok üzgünüm 😞

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Evet canım sürekli yapıyor ben defalarca uyarmama rağmen. Sadece yeğenlerini değil arkadaşlarını uzaktan akrabalarını kaynanam gille oturduğum zamanlarda kalabalık gelen misafirleri kadın erkek ayrı otursun diye erkekleri benim yatak odama koymuşlardı ben evde yokken yine
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim ben eşime söylediklerim için üzgün değilim ama çocukların duyduğu için çok üzgünüm 😞
Sonuna kadar haklısın kuzum çok saygısızca bir durum bu

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
3 gündür annemlerdeyim bugün eşimle telefonda konuşurken napıyosun dedim evde yegenleriyle film izlediğini söyledi bende şarteller attı ben evde yokken neden birilerini eve getiriyorsun diye kızdım eşime söylendim eşimin telefonu sesi dışarı veriyor çocuklar da duymuş söylediklerimi ama ben daha önce defalarca eşime ben evde yokken kimseyi alma diye uyarmışım sinirlerim bozuldu şimdi de çocuklar dediklerimi duyduğu için üzülüyorum eşim de sonradan tekrar aradı sen çocukların canını sıktın çocukları kendinden uzaklaştırıyorsun daha çok sevdirmeye çalışacagına felan dedi daha çok içime battı sizce napmalıyım kızlar 🙁
Kötü olmuş canm ya keşke duymasalardı istemiyo olabilirsin ama keşke daha sonra konuşsaydın eşinle

Tüm sayfalar yüklendi.