Pskolojim bozuldu vallahi :(

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Super Anne tarafından oluşturulan Pskolojim bozuldu vallahi :( başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 951 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Pskolojim bozuldu vallahi :(
Konbuyu başlatan Super Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadimana

Super Anne

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 35 haftaligiz 2 kiloyuz doktor pskolojimi bozdu kilo almamis bevek 4 gundur yiyip yiyip aynanin karsisindan ayrilamiyorum milletin gebe karnina bakip bakip kıyaslama yapiyorum sanirim pskolojim bozuldu :(

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Canım karnın ile bebeğin kilosu ne alaka neden kıyas yapıyorsunuz anlamadım ikinci gebeliğim herkes çok kilo alırsın karnın çok erken çıkar falan derken 20 haftalık olduk neredeyse karnım çıkmadı oturup üzüleyim mi doktor kilosu haftasına uygun dedi ölçümler her zaman doğru da olmuyor bazı cihazlar yanlış ölçebiliyor bebeğe faydalı olacak ve kilo yapacak yiyecekler tüket karnın çok büyük olsada bebek tombik olacak diye birşey yok canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ceviz ıspanak kabak çekirdeği avokado muz gibi benim duyduğum diğer anneler de akıllarına gelen olursa yazsınlar kararınca tüket

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 35 haftaligiz 2 kiloyuz doktor pskolojimi bozdu kilo almamis bevek 4 gundur yiyip yiyip aynanin karsisindan ayrilamiyorum milletin gebe karnina bakip bakip kıyaslama yapiyorum sanirim pskolojim bozuldu :(
Canımm nura katılıyorum birde zayıf bi yapın varsa oyuzden de göbeğin şuan azdır. Bebeğin sağlıklı olsun da gerisi boş inan bana boşver sıkma canını allah başka dert vermesin şu son haftalar kuvvetli şeyler tüket inşallah doğuma kadar kilosu 3 küsur olur zaten bebekler anne karnında son aylar kilo aliyorlamis zaten💙

seçilll

Kayıtlı Üye
rank
Daha önünde 1 ay var bebeğin kilo alır merak etme sabah akşam süt iç kaşar peyniri muz ye bebege cok faydası var kilo aldırıyor her gebenin karnı bir olmaz karnı büyük olanların bebeği kilolu die bişey yok. Bende zayıfım bacaklarım çırpı gibi 6 ayın icndeym nasıl hamilesin diyorlar bana. Biraz cıktı karnım üstelik 2.gebeligm bebeğim gayet saglıklı haftasına göre önden bile gidiyor

Super Anne

Kayıtlı Üye
rank
Daha önünde 1 ay var bebeğin kilo alır merak etme sabah akşam süt iç kaşar peyniri muz ye bebege cok faydası var kilo aldırıyor her gebenin karnı bir olmaz karnı büyük olanların bebeği kilolu die bişey yok. Bende zayıfım bacaklarım çırpı gibi 6 ayın icndeym nasıl hamilesin diyorlar bana. Biraz cıktı karnım üstelik 2.gebeligm bebeğim gayet saglıklı haftasına göre önden bile gidiyor
KIZLAR TAMAM CEVAP VERMISSINIZ COK SAGOLUN AMA SORUNUZ NE BILIYOMUSUNUZ BEBEGIMIN GELISIMI DURDU KILO ALMIYOR :( VE BU DURUM BENI COK UZUYOR 2 HAFTA SONRA KONTROL VAR VE BEBEGIMIN GERILIGI DEVAM EDER ISE DOKTOR BEBEGIMI SEZERYANLA ALCAGINI SOYLEDI :( CUNKU BEBEK TEHLIKEYE GIREBILIRMIS BU YUZDEN PSKOLOJIM ALT UST ILK GEBELIGIMDE DEGIL 3 CU ZAYIFTA DEGILIM 68 KILOYUM :(

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Kilo alması için muz ceviz ve kaşar peyniri öneririm çünkü bana çok faydası oldu cevizi sabah aç karnına dört beş tane yiyorum sabah kahvaltısında bazen atıştırma gibi kaşar peyniri 😂 gün içinde iki muz yedim üzme kendini sağlıklı olsunda kilosu doğunca da alır

Tüm sayfalar yüklendi.