Puset mi anakucagi mi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülay ceylin hira 2019 tarafından oluşturulan Puset mi anakucagi mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,733 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Puset mi anakucagi mi?
Konbuyu başlatan Gülay ceylin hira 2019
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Fadik

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilk doğumum da ana kucağı götürdüm hiç güzel olmuyor çocuk içinde rahat edemiyor altında yumsak yatak olmayınca 2. Ye puset alacağım

Oncelikli merhabalar kızlar ben 37+1 günlük hamileyim doğuma giderken acaba puseti götürsem yoksa ana kucağı mi rahat olur bı fikriniz varmi yada tavsiye🤷
Bazı özel hastaneler pusetsiz çıkış yaptırmıyor diye duydum ben en mantıklısı puset olur diye düşünüyorum bende puset aldım

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Oncelikli merhabalar kızlar ben 37+1 günlük hamileyim doğuma giderken acaba puseti götürsem yoksa ana kucağı mi rahat olur bı fikriniz varmi yada tavsiye🤷
puset tam yatmadığı için çok ilk doğduğunda onda tam yatamıyor gibime geliyor ama hep o şekilde görüyorum pusetle geliyor çoğu kişi bende kış çocuğu olacağı için portbebe alcam yanıma soğuk ve rüzgar geçirmiyormuş diye puset alıp almamakta kararsızım

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bende bunu düşünüyordum banada bilgi oldu puset acaba çokmu dik diyordum ama doğru tam yatması riskli
Aynen canım genelde mide kapakçığı tam gelişmemiş oluyor yeni doğan bebeklerin, emdiği süt geri çıktığı için Allah korusun boğulma riski çok yüksek. Onun için de hem dümdüz yatıyor hem bide sürekli görmüyorsun bebeği gerek yok bence ona

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım genelde mide kapakçığı tam gelişmemiş oluyor yeni doğan bebeklerin, emdiği süt geri çıktığı için Allah korusun boğulma riski çok yüksek. Onun için de hem dümdüz yatıyor hem bide sürekli görmüyorsun bebeği gerek yok bence ona
Ben normalde reflü yataklarından almıştım zaten portbebenin içine onu koyarım diyordum ama pek sığmıyor bide onunla taşımak zor olur diye puseti mi götürsem acaba diyordum pusetini alıcam o zaman Olmazsa portbebeye yatırıp pusete koyarım yine soğuk girmez 😀

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Bence canım ana kucağı daha rahat olur her tarafı kapalı rüzgar e girmez bide bizim burda biri bebeği pusete koydu çocuk pusetten kaydı düştü gine sen bilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar