Sorum var Qizlar cök üzgünüm ginder tesdi yapdim

• Konbuyu başlatan Sona
  • Toplam 133 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sona tarafından oluşturulan Qizlar cök üzgünüm ginder tesdi yapdim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,388 kez görüntülenmiş, 133 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Qizlar cök üzgünüm ginder tesdi yapdim
Konbuyu başlatan Sona
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sona

Gulcan Abdullah

Kayıtlı Üye
rank
Qizlar ginder tesdi aldim qirmizi olursa qiz mavi olursa erkek cikmali bendede qirmizi cikdi evde iki qizim var ginder yanilmn

Qizlar ginder tesdi aldim qirmizi olursa qiz mavi olursa erkek cikmali bendede qirmizi cikdi evde iki qizim var ginder yanilma olurmu acaba 😭😭😭bana yardim edin cök üzgünüm
Canim bilmek olar hardann aldin ve neciye elde eledin?

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Fiyat ney acaba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cin takvimine de bakabilirsin
Cin takvimi yalniş gösteriyor

Canim bilmek olar hardann aldin ve neciye elde eledin?
He tik tokdan gördüm 35 mnt almişam poctunan gönderdiler zakaz versen gönderiler ama sef cixani olur ama olar deyir güya yanilma olmayib yanilma olsada sence paylaşalar yanilmani

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Qizlar ginder tesdi aldim qirmizi olursa qiz mavi olursa erkek cikmali bendede qirmizi cikdi evde iki qizim var ginder yanilma olurmu acaba 😭😭😭bana yardim edin cök üzgünüm
ya bu ne saçma soru böyle kız erkek ne fark ediyor ki erkek olursa hayırsız bir tane olsa daha mi iyi Allah'ın verdiğini nasıl sorgulayabilirsin ki bide üstüne bize soruyorsun biz nasıl yardım edelim kız i erkeğmi çevirelim Allah in zoruna gidiyor böyle söylemen yazık ya millet çocuğu olsun diye kapı kapı dolaşıyor doktorlara sana 3 tane vermiş kız diye beğenmiyorsun😤😤

Niye sağlıklı olsun diye dua etmiyorsunuz ne var kızlarda neden istenmiyo bu bebekler sizde bir kız çocuğuduynuz unutmayın 😑
aynen öyle 👏👏

zat
Tabii ki yüzde yüz diye bişey yok ama bir umut işte.gender test yalnış gösteriyor.doğuma az kalan hamileler var merak için alıp kullanmışlar doğru çıkan da olmuş yalnış çıkanda.zaten 2 cinsiyet seçimi var.ya kız ya da erkek.unutmayın ki DÜNYANIN YARISI KADINLAR,YARISI DA KADINLARIN DÜNYAYA GETİRDİKLERİ.canım ablam sen kürtaja kendin gitmesen ne diye nasıl götürecekler seni.can senin canındaki de senin.boşarmı?boşasın adı ne olacak?kıza hamilemi diğe boşanıyorum?rezil onlar olur.hiç bişey de olacağı yok.esip gürlüyorlar.tabii istemek kolay.dilde konuşmak iyidir yaşamayan bilmez diyorsan.bizat ben kendim o durumu yaşadım.2 kızım var 1 oğlum var.kızların ard arda oldu hepsi surat asıyordu bu da kız diye.3cü çocuğum erkek oldu.şuan 4e hamileyim.istenmeyen bi hamilelik.hepsi üstüme geldi napıyosun sen hamile kaldın diye illaki doğurmalımısın?ya kız olursa.kocam bile dedi ki daha çok erken yeni hamilesin kürtaj ol.can benim deyilmi yapdırmıyorum kürtaj.kendiliyinden karnıma düşmediya o çocuk.kız da olsa doğuracam erkek de olsa.kesin ve net bi şekilde itiraz etdim.nolacaksa olacak diye.yani her şey senin kendi elinde.yapmıyorum de gitmiyorum de.zorlayamazlar.insan hakkına giriliyor bacım.eğer sen istemezsen yapamazlar.
zaten Allahhta böyle erkek erkek diye tutturanlara üst üste kız veriyor

Son düzenleme:

He tik tokdan gördüm 35 mnt almişam poctunan gönderdiler zakaz versen gönderiler ama sef cixani olur ama olar deyir güya yanilma olmayib yanilma olsada sence paylaşalar yanilmani
Az qız 35 manatı ona vermisən? Havalı deyilsən?😄😄😄

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Canım sen hayır diyemiyor musun kaynanana
Aldırmam demek nedemek canım tabi ki de aldırma kız da olsa erkektte sen onu hissediyorsun nasıl aldırcaksın ki bn 12 haftalıkken düşük teylikesi geçirdi okadar çok agladım ki bebegime bişey olacak diye çok şükür rabime onu bana bagışladı senin böyle bir sıkıntın bile yokken nasıl o na kıyacaksın ki çocuk sahibi olmak isteyip olamayan okadar insan var ki artık sende dişini göster canım

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Bende diyordum bendemi yalnislik var kadin kendide oglum olsun diyor kizim var oglan olsun diyecegine vallaha innaki cinsiyet gercekten o yuzden söylemiyorlar boyle cani insanlar icin bebegi aldiracklari icin😪
Tabiki kızı varsa iki tane oğlan olsun isteyebilir ama olmazsa aldıramaz kaynanasınada boyun eğemez eşi kürtaj yaptırmıyormuş zaten birde sana diyor kızın olsunda böyle konuşmaya vaktin olmasın falan 😡

Hafsanur

Kayıtlı Üye
rank
Cin takvimine de bakabilirsin

Ben cin takvimini kendime ve bir cok kiside denedim hepside dogru cikti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar