Sorum var Qizlar cök üzgünüm ginder tesdi yapdim

• Konbuyu başlatan Sona
  • Toplam 133 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sona tarafından oluşturulan Qizlar cök üzgünüm ginder tesdi yapdim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,374 kez görüntülenmiş, 133 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Qizlar cök üzgünüm ginder tesdi yapdim
Konbuyu başlatan Sona
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sona

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi internetten baktım da canım bu gender test dediğin şey çok saçma yanılma payı da çok yüksek niçin hemen kürtaj konularına girdin boşver düşünme öyle. Hem çocuğu yaparken aklınıza gelmiştir ya kız olacak ya erkek diye
Kürtaj ne demek daha yeni bir anne adayı evladını kaynetmis 3 aylık kalbi durmuş kürtaj olmak zorunda kalmış hala canı acıyor. Kürtaj yani bilemiyorum sağlıklı bir bebeği aldırmak çok saçma nasip etmiş hanımefendiye sukretmeyi bilmesi gerekiyor çok yazık çok. Aldırsaydim ben aldiridim kız veya erkek olduğu için değil 3 çocuğumda büyük gerekcelerim vardı ama ben bu acıların altından kalktım Allah'ım yardım etti yapmaz inşallah. İyiki de böyle bir şey yapmadım iyiki

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Anlamıyorum acaba esi mi erkek istiyor hangi çagda yasiyoruz kiz erkek olacak diye birsey mi var rabbim bilir kocasi olacak kisi kesin erkek istiyordur bence durum onu gösteriyor
Evet bazı erkekler ne yazıkki zeka gerilimi yaşıyor eşimde dahil evlat bunlar ya kıyılır mi

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Allahim akil fikir versin böylelerine nediyim rabbim islah etsin ben evladimi kaybettim icim yaniyor baska insanlar aldirıyor bide erkwk sevdasi cıkmış burda cogu kisi oglum olsun diye yaziyor görüyorum cok yazik zihniyetleri nasıl bunlarin 😥
Geçen ki muhabbeti hatırlarsın bir kadına baya bir ofkelendim bak sende yavrucugunu kaybetmişsin hala acı cekiyorsun o kadın acısını unutmak için çocuk istiyordu bana mantıksız geliyor böyle şeyler. Hala için yanıyor kıyamam sana da inşallah rabbim sanada nasip eder. Ben biraz böyle açık soylu biriyim amacım birilerini kırmak değil yada bundan zevk almıyorum. Bir kadincagizda yeni 3 aylık bebeğini kaybetmiş kalbi durmuş kürtaj olmak zorunda kalmış inan çok üzüldüm kendini yıpratma dedim üzülme diyemem boş bir cümle üzülmemek elde değil ama ben hamile kalmak istiyorum acısını unutmak istiyorum demek bencilliktir. Bebeğini yeni kaybetmiş anne istiyor yine ama acısı geçmeyecek diyor öyle oluyor bende kaybettim şimdi nasıl isterdim burda olsun acısını çok yaşadım kabuslar gördüm aylarca yemeden içmeden kesildim. Tabiki her anne acısını başka yaşar ama bebeğim olsun istiyorum acısını unutayım demez. İnşallah seninde olur bir nefse için ferahlar seninde güzel haberlerini bekliyoruz her gördüğümde melek oldu bebegim diye okuduğumda içim ciz ediyor bir sürü insan bana cephe aldı. İnan amacım kimseyi kırmak değil ama gerçekleri görmesi gerekiyor bir tanıdığım var bebeğini kaybetmiş anne karnında çocuk yapmıyordu korkuyordu ikna ettik yaptı doğurdu sağlıklı bir evlat ama acısı geçmiyor diyor öyle oluyor gerceketn rabbim dayanma gücü versin hepimize 🤲♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mrb canım.anne doğum tarihi
Baba doğum tarihi
Kızların doğum tarihleri
Ve ne zaman düşük kürtaj böyle şeyler olmuşsa onun tarihi
Anne baba yani sizin qan qruplarınız
Yaz buraya bende hesaplayayım.
Böyle şeyler batıl inanç canım inanmayın sağlıklı olsunlar gerisi önemli değil rabbim bilir en hayırlısı neyse onu verir 🤲🤲

Mrb canım.anne doğum tarihi
Baba doğum tarihi
Kızların doğum tarihleri
Ve ne zaman düşük kürtaj böyle şeyler olmuşsa onun tarihi
Anne baba yani sizin qan qruplarınız
Yaz buraya bende hesaplayayım.
Böyle şeyler batıl inanç canım inanmayın sağlıklı olsunlar gerisi önemli değil rabbim bilir en hayırlısı neyse onu verir 🤲🤲
Geçen ki muhabbeti hatırlarsın bir kadına baya bir ofkelendim bak sende yavrucugunu kaybetmişsin hala acı cekiyorsun o kadın acısını unutmak için çocuk istiyordu bana mantıksız geliyor böyle şeyler. Hala için yanıyor kıyamam sana da inşallah rabbim sanada nasip eder. Ben biraz böyle açık soylu biriyim amacım birilerini kırmak değil yada bundan zevk almıyorum. Bir kadincagizda yeni 3 aylık bebeğini kaybetmiş kalbi durmuş kürtaj olmak zorunda kalmış inan çok üzüldüm kendini yıpratma dedim üzülme diyemem boş bir cümle üzülmemek elde değil ama ben hamile kalmak istiyorum acısını unutmak istiyorum demek bencilliktir. Bebeğini yeni kaybetmiş anne istiyor yine ama acısı geçmeyecek diyor öyle oluyor bende kaybettim şimdi nasıl isterdim burda olsun acısını çok yaşadım kabuslar gördüm aylarca yemeden içmeden kesildim. Tabiki her anne acısını başka yaşar ama bebeğim olsun istiyorum acısını unutayım demez. İnşallah seninde olur bir nefse için ferahlar seninde güzel haberlerini bekliyoruz her gördüğümde melek oldu bebegim diye okuduğumda içim ciz ediyor bir sürü insan bana cephe aldı. İnan amacım kimseyi kırmak değil ama gerçekleri görmesi gerekiyor bir tanıdığım var bebeğini kaybetmiş anne karnında çocuk yapmıyordu korkuyordu ikna ettik yaptı doğurdu sağlıklı bir evlat ama acısı geçmiyor diyor öyle oluyor gerceketn rabbim dayanma gücü versin hepimize 🤲♥️

Ve ben bu tür insanlara yani bir canlıyı öldüren kendi öz evladına kıyan annelere katil diyorum başka birşey değil iki dakikalık zevk cinsiyet ayrımı katil yapıyor çok saçma değil mi biz istiyoruz kı kaybettiklerimiz yanımızda olsaydı ne olursa olsaydı sağlıklı olsaydı diyoruz ben kürtaj da olmadım heryerim kan revan oldu sabah işe gidiyordum birden kanama başladı hiç durmuyordu eve gittim banyoda düştü zaten bir sürü parçalar içim yandi tutmaya çalıştım birde sonra temizledim oraları çok fazla kan kaybetmiştim geri temizlendim yikandim işe gittim kolum kalmıyordu gözüm kararıp duruyordu bayılmışım hastaneye kaldirildim sonra sonrası kötüydü geçmedi geçmiyor dogumuma az kaldı şimdi o dönem benimde arkadaşım hamileydi doğurdu onun bebeğini görmedim hicbiryere gitmedim ruh gibiydim o eve girmek dahi istemiyorum sonra büyük bir sinir krizi geçirdim ve çocuklarım beni o halde görmüş sonra toparlandım ama zordu

Son düzenleme:

Nur36

Kayıtlı Üye
rank
Qizlar ginder tesdi aldim qirmizi olursa qiz mavi olursa erkek cikmali bendede qirmizi cikdi evde iki qizim var ginder yanilma olurmu acaba 😭😭😭bana yardim edin cök üzgünüm
Niye sağlıklı olsun diye dua etmiyorsunuz ne var kızlarda neden istenmiyo bu bebekler sizde bir kız çocuğuduynuz unutmayın 😑

Tüm sayfalar yüklendi.