Qrip suyu bulandırıyormu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Perviz❤️Günay tarafından oluşturulan Qrip suyu bulandırıyormu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 353 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Qrip suyu bulandırıyormu
Konbuyu başlatan Perviz❤️Günay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Perviz❤️Günay

Kayıtlı Üye
rank
Selam güzel anneler nasılsınız .Kızlarr ben ayın 11ri doktoraa gitdim ve her şeyin yolunda gitdiyini söyledii suyudaa normal.kalbi 183 vuruyorr ben hızlı nolduğunu söyledim ama doktorr hayır güzel atıyorr..Her doktora gitdiyimde içimde bir korku oluyorr..Şimdi Qrip oldum 1haftadıır çevremdee diyolarr suyu bulandırıyormuşş qripp doğrumuu.korktum bende çokk..8+5 haftalık hamileyimm 25 yine gidicem inşallah.10 haftalık olucak o zaman İnşallah..

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Selam güzel anneler nasılsınız .Kızlarr ben ayın 11ri doktoraa gitdim ve her şeyin yolunda gitdiyini söyledii suyudaa normal.kalbi 183 vuruyorr ben hızlı nolduğunu söyledim ama doktorr hayır güzel atıyorr..Her doktora gitdiyimde içimde bir korku oluyorr..Şimdi Qrip oldum 1haftadıır çevremdee diyolarr suyu bulandırıyormuşş qripp doğrumuu.korktum bende çokk..8+5 haftalık hamileyimm 25 yine gidicem inşallah.10 haftalık olucak o zaman İnşallah..
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin kuzum bir sorun olmaz inşallah canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Allah'ın izni ile hiç bir şey olmaz kuzum stres yapma yeterli iyi düşün iyi olsun

Tüm sayfalar yüklendi.