Rabbime şükürler olsun kızlar 😍doğurdum 😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde ❤️Şeyma❤️İlyas❤️ tarafından oluşturulan Rabbime şükürler olsun kızlar 😍doğurdum 😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,463 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 17 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Rabbime şükürler olsun kızlar 😍doğurdum 😍
Konbuyu başlatan ❤️Şeyma❤️İlyas❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️Şeyma❤️İlyas❤️
Kızlar çok şükür Rabbime hayırlıysa doğurup kurtuldum.💝 İlyas 💝ım geldi. Uyuyo şuan. 11:15 te doğurdum. Dua edip destek olan herkesten Allah bin kere razı olsun. Darısı tüm bekleyenlerin başına inşallah
Gözün aydın kuzum sağlıcakla büyüt inşallah
Kızlar çok şükür Rabbime hayırlıysa doğurup kurtuldum.💝 İlyas 💝ım geldi. Uyuyo şuan. 11:15 te doğurdum. Dua edip destek olan herkesten Allah bin kere razı olsun. Darısı tüm bekleyenlerin başına inşallah

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Gözün aydın kuzum sağlıcakla büyüt inşallah
Amin kuzum benim inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gözün Aydın Canım Benim🤲 Rabbim Analı Babalı Büyütsünb İnşallahhb🤲💕 Geçmiş Olsun 🤲👶 melegi Yerime Kokla Öp 🤭 Doğumun Nasıl Geçdi🖤
Sağol kuzum benim inşallah. Öpmem mi teyzesi. Valla kolay geçti desem yalan olur. Çektim biraz kızımı daha kolay doğurdum. Ama yinede her halimize çok şükür. Hayırlısıyla kurtuldum ya önemli olan o

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Aminnnn Allah analı babalı büyütsün inşallah normalmi sezeryanmı oldu 😊

Rabbim sağlıklı sıhhatli hayırlı evlat etsin canım benim vatana millete size hayırlı evlat olsun inşaAllah 🤲🏻🌹❤️🧿

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın canım rabbim hayırlı evlat eylesin size bağışlasın sağlıkla sıhhatle büyüsün inşallah kuzum

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Normal doğum çok şükür kuzum ama çok çektim rabim kimseye çektirmesin. Kızımda ki doğumum daha kolaydı

Sağol cnm

Evet cnm çok şükür kendi sancım ile doğurdum sadece çok acı çekiyordum bide rahim ağzı sertti biraz yumuşasın bide doğum hemen gerçekleşsin diye benm sancılara el çok az suni sancı verildi

Amin gülüm sağol

Amin cnm Allah razı olsun. Hoşbuldu teyzesi

Sağol kardeşim 💝💝🙏🙏🤲
cok cok gecmis olsun cnm her acının sonu güzelliktir cnm kızını görünce hepsini unutmuşsun dur tatlim darısı bizlere ins😊💗

cok cok gecmis olsun cnm her acının sonu güzelliktir cnm kızını görünce hepsini unutmuşsun dur tatlim darısı bizlere ins😊💗
pardon cnm yavrunu benimde agrilar devam hala kafa gidik biraz kusurq bakma cnm🙃😊

Tüm sayfalar yüklendi.