Radyasyon

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Duruu tarafından oluşturulan Radyasyon başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,143 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Radyasyon
Konbuyu başlatan Duruu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar bikac gündür kalbimde çarpıntı oluyordu bende bugün doktora gittim ekg cektirdim beklediğim yerin karsisinda röntgen odaları falan vardı 10 15.dakika beklemisimdie acaba bebegime bi zarari olurmu çok korkuyorum

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar bikac gündür kalbimde çarpıntı oluyordu bende bugün doktora gittim ekg cektirdim beklediğim yerin karsisinda röntgen odaları falan vardı 10 15.dakika beklemisimdie acaba bebegime bi zarari olurmu çok korkuyorum
Yok canım korkma radyasyonunda kademeleri var maruz kaşdığın 4. Derece radyasyon kucağına relefonu koymakla eşdeğer yani. Rabbim sağlık versin ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende tomografi ye girdim yeğenim için bilmeden bunda bı sikinti olur mu peki bilen var mi
Sana çekilmedi değilmi sen odada bulundun

Nurullah berna

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım korkma radyasyonunda kademeleri var maruz kaşdığın 4. Derece radyasyon kucağına relefonu koymakla eşdeğer yani. Rabbim sağlık versin ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sana çekilmedi değilmi sen odada bulundun
Bana değil 1 buçuk yaşında yeğenim tomografi çekildi ben bacaklarını tuttum hareket etmesin diye ben cekilmedim

Nurullah berna

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar