Rahim agzi kac mm?

• Konbuyu başlatan Lili
  • Toplam 12 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Lili tarafından oluşturulan Rahim agzi kac mm? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,598 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rahim agzi kac mm?
Konbuyu başlatan Lili
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mələk
L

Lili

Guest
Selam. Ben 20 haftalik gebeyim rahim agzi uzunlugu 33 mm. Boyle olup da gebeliyi sona kadar sorunsuz sonlandiranlar varmi? Cok mu az 20.haftada 33 mm?((

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Selam. Ben 20 haftalik gebeyim rahim agzi uzunlugu 33 mm. Boyle olup da gebeliyi sona kadar sorunsuz sonlandiranlar varmi? Cok mu az 20.haftada 33 mm?((
Seninki iyi benimki 2.5
Kisalmış evet ama 2,5 aşağısı riskli korkma yatman lazm surekli ağrın olursa hemen doktora gorun bende aynı durumdayım benim rahim agzi 20mm 20 haftamdayım plasentada aşağıda olduğu icin tikiş yapmadılar bana,belki sana yapırlar tikiş icin konus doktorunla

G

Gözde

Guest
Merhaba arkadaşlar bende 18 haftadayim 33 santim bana 13. Haftada dikis atıldı beb gün kaçıncı haftada doğar bu sorunu yaşayan varmı

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
Ben 17 haftalık rahim ağzı yetmezliğinden ikiz bebeklerimden birini kaybetdim, 24 haftamda 24 ml rahim ağzıma acil dikiş atıldı şimdi şükür 29 haftayız.. 30 ml daha kısa olursa dikiş ko usunu Drla konuş mutlaka ihmal etme canım..

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Ben 17 haftalık rahim ağzı yetmezliğinden ikiz bebeklerimden birini kaybetdim, 24 haftamda 24 ml rahim ağzıma acil dikiş atıldı şimdi şükür 29 haftayız.. 30 ml daha kısa olursa dikiş ko usunu Drla konuş mutlaka ihmal etme canım..
Konuştum cnm.bende dikiş mümkün değil

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar