Rahim filmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Aleylis tarafından oluşturulan Rahim filmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,479 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Rahim filmi
Konbuyu başlatan Aleylis
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

suna06

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar kızlar. Eşimi rahim filmi çekmeye ikna ettim sonunda ( canım yanar diye istemiyordu) . Rahim filmi tecrübesi olan benimle paylaşabilirmi ? Bu yolda tesseli olacak herşeyi duymaya hazırım. Bende artık anne olmak istiyorum 🙏
Merhaba canım tedavi sürecinde çekilmiştim hatta rahminde perde var dediler onunda amaliyatini olmustum anlık bir sizi oluyor kasiklarda adet sancisindan biraz daha etkilisi ama hemen geçiyor korkulcak bişey yok film çekiminden sonra hamile kalan çok hasta var ins seninde öyle olur

Aleylis

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım tedavi sürecinde çekilmiştim hatta rahminde perde var dediler onunda amaliyatini olmustum anlık bir sizi oluyor kasiklarda adet sancisindan biraz daha etkilisi ama hemen geçiyor korkulcak bişey yok film çekiminden sonra hamile kalan çok hasta var ins seninde öyle olur
İnşallah canım çok sağol

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
İyi akşamlar kızlar. Eşimi rahim filmi çekmeye ikna ettim sonunda ( canım yanar diye istemiyordu) . Rahim filmi tecrübesi olan benimle paylaşabilirmi ? Bu yolda tesseli olacak herşeyi duymaya hazırım. Bende artık anne olmak istiyorum 🙏
Rabbim yardımcın olsun canım hayırlı haberlerle inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar