Rahim incelmesi bebegib eşiği aşağı da olması

• Konbuyu başlatan Kızannesi
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kızannesi tarafından oluşturulan Rahim incelmesi bebegib eşiği aşağı da olması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 508 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rahim incelmesi bebegib eşiği aşağı da olması
Konbuyu başlatan Kızannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem tam

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
18 haftadayim bebeğin eşiği aşağıda ve rahimin inceldigini söylediler bunu yaşayan var mi
Rahim incelmesi yasamadim ama ayrıntılı ultrasonda bebeğin eşi aşağıda demişlerdi 5 gün sonra kontrole gittiğimde yukarı cikmisti plesanta previanin çeşitleri var kuzum seninki hangisi birde biliyormisun birde plasenta genelde 32nci haftaya kadar yukarıya çıkıyor korkma

K

Kızannesi

Guest
Rahim incelmesi yasamadim ama ayrıntılı ultrasonda bebeğin eşi aşağıda demişlerdi 5 gün sonra kontrole gittiğimde yukarı cikmisti plesanta previanin çeşitleri var kuzum seninki hangisi birde biliyormisun birde plasenta genelde 32nci haftaya kadar yukarıya çıkıyor korkma
Yok onu plesanta previanin çeşitlerini henüz öğrenemedim yarin doktora gidicem öğrenirim

Ceylankosova

Kayıtlı Üye
rank
18 haftadayim bebeğin eşiği aşağıda ve rahimin inceldigini söylediler bunu yaşayan var mi
Bence mutlaka gozlemlesin doktorun ilk gebeligimde 21. Haftada plesantam asagidaydi 28. Haftafa yukara cikar dediler fakat 24. Haftada 7 cm.acilmam oldu acil sezeryanda erken dogum yaptim malesef sadece 1 .5 ay yasadi.. suan 2. Gebeligim ve igneler fitiller....

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
18 haftadayim bebeğin eşiği aşağıda ve rahimin inceldigini söylediler bunu yaşayan var venisetlwydi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde öyleydi 2.çocuğumda bundada var sanki zorluyor beni çünkü kanamada olmuştu 8.aya kadar eşi aşağıdaydı 8.ayda döndü ve rahatlama geldi bana o zaman kadar yasaktı çoğu şeyler rahim incelmede gorumce

Benimde öyleydi 2.çocuğumda bundada var sanki zorluyor beni çünkü kanamada olmuştu 8.aya kadar eşi aşağıdaydı 8.ayda döndü ve rahatlama geldi bana o zaman kadar yasaktı çoğu şeyler rahim incelmede görümcem de oldu ama son ayda dr ona birdaha hamile kalamazsın dedi ölüm risk var dedi ama hamile kaldı hic birsey olmadi sonraabaşka dr gittik dedi gebeliğin son aylarında görülür bir risk olursa erken aLiriz çocuğu ona göre gebe kaldı

Benimde öyleydi 2.çocuğumda bundada var sanki zorluyor beni çünkü kanamada olmuştu 8.aya kadar eşi aşağıdaydı 8.ayda döndü ve rahatlama geldi bana o zaman kadar yasaktı çoğu şeyler rahim incelmede gorumce

Benimde öyleydi 2.çocuğumda bundada var sanki zorluyor beni çünkü kanamada olmuştu 8.aya kadar eşi aşağıdaydı 8.ayda döndü ve rahatlama geldi bana o zaman kadar yasaktı çoğu şeyler rahim incelmede görümcem de oldu ama son ayda dr ona birdaha hamile kalamazsın dedi ölüm risk var dedi ama hamile kaldı hic birsey olmadi sonraabaşka dr gittik dedi gebeliğin son aylarında görülür bir risk olursa erken aLiriz çocuğu ona göre gebe kaldı

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.