Sonunda gelebildim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde balkizim tarafından oluşturulan Sonunda gelebildim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 586 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Sonunda gelebildim
Konbuyu başlatan balkizim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

balkizim

Kayıtlı Üye
rank
Ay alıştım artık .kayra da böyledi tek fark Ayra nın hastane servünei biraz daha maceraları ve uzun sürüyor 😂😂
Çocuk bir gül gibidir bir acılir bir gün kapanır düşe kalka büyür hasta olur emek isteyen bişey çocuk yetiştirmek o yuzden rabbim bundan aşağı düşürmesin dermansız dert vermesin evlatla sınav etmesin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çocuk bir gül gibidir bir acılir bir gün kapanır düşe kalka büyür hasta olur emek isteyen bişey çocuk yetiştirmek o yuzden rabbim bundan aşağı düşürmesin dermansız dert vermesin evlatla sınav etmesin
Size resim atacam atamıyorum neden acaba

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Size resim atacam atamıyorum neden acaba
Bilmem elifim.
Amin canım amin by kız bizim aklımızı alıyor da hayırlısı bakalım

@minikmucizelerim41

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın elifim valla şükür iyi dün saat sabah 7 den akşam 5,5 a kadar hastanedeydim. Bağışıklılığı düzelmiş doktor sorun yok ocak ayıbda getir dedi. Ankarada bakılan önemlş kemik hastalıkları vardı . Onlar tertemiz çıktı. Doktoru hiç bir sorun yok dedi şimdş genetiği bekliyoruz onunda çıkmasına 2ay gibi bir süre kaldı. 1 ay sonra dün verdiğimşz kan sonucu çıkıyor karın usg ile beraber onu göstereceğiz. Hayırlısı bakalım tek genetik kaldı oda iyi çıkar inşallah. 3 gün sonra 5 aylık olacak boyu 65,5 olmuş doktor gelişimi çok iyi dedi arka fontanel aşırı kalınlaşmış kapanıyor 0,5 lik bir miktar kalmış dedi durum bundan ibaret işte .

@Hülya12 @minikmucizelerim41
Yaa çok sevindim canım gerçekten.☺️ Kalan sonuçlarda yüzümüzü güldürür inşaAllah

Tüm sayfalar yüklendi.