Rahimde ağri ve batma

• Konbuyu başlatan Dlb
  • Toplam 7 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dlb tarafından oluşturulan Rahimde ağri ve batma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 819 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rahimde ağri ve batma
Konbuyu başlatan Dlb
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir can üç kalp 💙💙💙
D

Dlb

Guest
Kızlar 32.haftaya giriyorum ama çok aşırı bi batma ve ağrı var bazen yürümekte bile zorlanıyorum normal mi böyle olması yatarken bile agri zonklama var zorlanıyorum

İnşirah 0824

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 32.haftaya giriyorum ama çok aşırı bi batma ve ağrı var bazen yürümekte bile zorlanıyorum normal mi böyle olması yatarken bile agri zonklama var zorlanıyorum
Bende 31. Haftamdayim tamda dediğin gibi oluyor özellikle pozisyon değiştirince çok şiddetli bı agri oluyor kasıklarımda batma hissi oluyor bide benim ilk doğumum doğumum başlarda hissedemezsem anlamazsam diye çok korkuyorum

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin büyüyo son haftalarda normale göre daha hızlı büyüyo vücut kendini doğuma hazırlığı miden yanıyo nefesin kesiliyor yalancı sancılar başlıyo hareketin azalıyor az kalmış ama

D

Dlb

Guest
Zaman çok hızlı geçiyor gerçekten 24 deydim daha dün şimdi 32 haftalık olduk ve zorlanıyorum artik önceden böyle değildi gerçekten doğuma kadar böyle ağrılı olacaksa zor oluyormuş hamilelere öncelik verdikleri kadar var ben böyle olacağını bilmiyordum şimdi bu batma ağrı bile canımı acıtıyor doğum esnasında birde şancı eklenirse napacagiz bilemedim

Ya bende 26. Haftadayim yurumekte zorlaniyorum sanki asagisi cikicak gibi ve korkuyorum erken dogum olurmu diye sizin yazinizi görünce rahatladim gercekten normalmiya daha simdiden bu zorlanmalar
Canım benin ikinci oğlumda hep aşağıdaydı 40 haftalık doğdu buda aşağıda şuan yürürken kalkıp otururken iş yaparken zorluyo biraz😊

Tüm sayfalar yüklendi.