Rahmin altında batma hissi 🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Nesliesen tarafından oluşturulan Rahmin altında batma hissi 🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,539 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Rahmin altında batma hissi 🤔
Konbuyu başlatan Nesliesen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses annesi

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Otururken hareket edecem birden elektrik veriyolar bağırdığımda oldu anlık 🤣 eşim gülüyor kim elektrik veriyor diye 🤣🤣🤣
Hahaha 😂😂 ah ah çok iyi anlıyorum seni Kayra beni resmen mahvetmişti snein yine son haftlr başlamış bende erken doğum sıkıntısı olduğumdan beri vardı 😂😂 yürürken bile sıkıntı çıkartıyordu düşün 🤦🏻‍♀️ şükür o histen kurtuldum

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Hahaha 😂😂 ah ah çok iyi anlıyorum seni Kayra beni resmen mahvetmişti snein yine son haftlr başlamış bende erken doğum sıkıntısı olduğumdan beri vardı 😂😂 yürürken bile sıkıntı çıkartıyordu düşün 🤦🏻‍♀️ şükür o histen kurtuldum
Hadi ya doğum belirtileri demekki benim nadir oluyor bekliyorum bakalım ya 🥰

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.