Randevuuuu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde 4 Adam 1 Madam (sinem)❤ tarafından oluşturulan Randevuuuu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 388 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Randevuuuu
Konbuyu başlatan 4 Adam 1 Madam (sinem)❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Balığın annesi

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Yok anam bütün gündür arıyorum randevu yok hadi bakalım bekleyip dur cam artık vallahi 1 aydır mahvetti bu randevu işi beni ya almıyorum randevu falan suyun gelince git cem hastaneye ya 😠😠😠😠😠😠😠😡😡😡😡😡

Yok anam bütün gündür arıyorum randevu yok hadi bakalım bekleyip dur cam artık vallahi 1 aydır mahvetti bu randevu işi beni ya almıyorum randevu falan suyun gelince git cem hastaneye ya 😠😠😠😠😠😠😠😡😡😡😡😡
Bende aylardır uğraşıyorum devlette randevu bulmak için kadın doğuma özellikle (gebe hastalara bakilmamaktadır) diye parantez açmışlar hailrlere öncelik taniniyordu önceden. kardeşim hamileyken randevu almadan gidiyordu hemen bakıyorlardı herşey kolaydı. Sistem mi değişti bizmi mi yanlış zamanda çocuk sahibi olmaya karar verdik anlamadım.

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Bende aylardır uğraşıyorum devlette randevu bulmak için kadın doğuma özellikle (gebe hastalara bakilmamaktadır) diye parantez açmışlar hailrlere öncelik taniniyordu önceden. kardeşim hamileyken randevu almadan gidiyordu hemen bakıyorlardı herşey kolaydı. Sistem mi değişti bizmi mi yanlış zamanda çocuk sahibi olmaya karar verdik anlamadım.
Sorma canım ya en son 29 haftalikken gittim o zaman bu zamandır randevu falan yok yarın 34 haftalık oluyorum zaten sezaryen artık suyum gelir giderim doğurmaya herhalde birde izmirde oluyor bunlar deliricem

Sorma canım ya en son 29 haftalikken gittim o zaman bu zamandır randevu falan yok yarın 34 haftalık oluyorum zaten sezaryen artık suyum gelir giderim doğurmaya herhalde birde izmirde oluyor bunlar deliricem
Çok anlamsız saçmalık resmen hamilelere öncelik olması gerekiyor lafta ama hamile hasta bakılmıyor mecburi özele gitmek gerekiyor.addi durumu olmayan ne yapsın yani. Sadece acil servisten girebilirsin

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Hangi şehir hangi hastane
Izmir canım katip çelebi üniversitesi atatürk eğitim araştırma diğer hastaneleri pandemuye çevirmişler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok anlamsız saçmalık resmen hamilelere öncelik olması gerekiyor lafta ama hamile hasta bakılmıyor mecburi özele gitmek gerekiyor.addi durumu olmayan ne yapsın yani. Sadece acil servisten girebilirsin
Hayır bacım hakkımız var bakılmaya niye para verelim ya acil bu durum olursa dediğin gibi acile gidicem artık bak görürsün yazarım buraya ben .suyum geldi kızlar doğuma gidiyorum diye randevu alamadan sinem demişti bana dersin

Son düzenleme:
Hayır bacım hakkımız var bakılmaya niye para verelim ya acil bu durum olursa dediğin gibi acile gidicem artık bak görürsün yazarım buraya ben .suyum geldi kızlar doğuma gidiyorum diye randevu alamadan sinem demişti bana dersin
Tabiki zaten hamilelere öncelik tanınıyor güya ama maalesef lafta. Sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin Allah

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
MHRS randevu sistemi gir Google den hangi hastane hangi şehir hangi bölüm yaz ben öyle alıyorum gittiğin bı doktor varsa devam eden randevu talep et diyor onaylı yorsun sana randevu açılınca mesaj geliyor talep ettigin hastane de müsait lik var diye ben öyle yapıyorum canim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar