Sorum var Reflü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Reflü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 320 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Reflü
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
İyi akşamlar güzel annelerim vede güzel anne adaylarım arkadaşımın bebeği reflü olmuş ne yapılabilir ne yese kusuyormuş zayıflamışta
Bunu bize değil de doktora danışmalısınız canım her bebk reflü oluyor normalde.. reflü yastığını kullanabilir birde ilaç vs ama onu doktora danışın

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
İyi akşamlar güzel annelerim vede güzel anne adaylarım arkadaşımın bebeği reflü olmuş ne yapılabilir ne yese kusuyormuş zayıflamışta
Kuzum reflüye bizim sana tavsiyelerimiz Maalesef ki olmaz bir de bebek Yani bunun için hani doktora gittiysen zaten sana gerekli ilaç veyahut da mama içiyorsa ona göre mama önermiştir illaki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum reflüye bizim sana tavsiyelerimiz Maalesef ki olmaz bir de bebek Yani bunun için hani doktora gittiysen zaten sana gerekli ilaç veyahut da mama içiyorsa ona göre mama önermiştir illaki
Sana önerebileceğim reflü yastığı var onu kullanabilirsin mesela çok kustuğu için hani Başka da böyle ilaç gibi şeyler veyahut da şunu uygula diyebileceğim Maalesef ki bir şey yok çünkü bebek

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Gecmis olsun bacim, Allah sifa versin 🤲 bu aralar bebeklerde cok duyuyorum. Reflü yastigi kullanabilir. Doktora gitmesi en guzeli, doktorlar reflu icin ilac veriyorlar

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
iyi akşamlar canim benim oğlumda da var doktor ilaç verdi bize yastık al dedi ama ben alamadım başındaki yastığı biraz dik yapıyordum reflu kilo alımını etkiliyorsa doktora görünsün 🌺

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bnm aselede küçükken reflü denildi ağzından burnundan kusuyordu boğuluyordu mama hangi marka kullansan onların AR olanları var reflü bebekler için bize doktor onu söylemişti örnek Bebelac Gold mama kullanıyorum o zamanda Bebelac Gold AR mama kullanıyordum takı ne zamnbuyudu burnunda ağzından kusmalar durdu o zaman mamayı yavaş yavaş normal bebelac Gold döndürdü ama rahat 7 8 aylık olana kdsr ar kullandık oda diyet mama olduğu içinde zaten kilo alımıda yavaştı bizim doktorumuz o şekilde önerdi şimdi büyüdü 1 buçuk yaşında normal mama kullanıyoruz kilosuda iyi bebeği Kendi doktoruna götürdüğünde zaten doktor ona tavsiye eder nasıl bur izlicegini reflü yatagida bu süreçte kullancak

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar