Regenenis Max kullanan var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esrakarabaş tarafından oluşturulan Regenenis Max kullanan var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 886 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Regenenis Max kullanan var mı
Konbuyu başlatan Esrakarabaş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esrakarabaş

Esrakarabaş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar regenenis Max OMEGA vitamini kullanıyor musunuz.ben bir aydır kullanıyorum ne zamana kadar içmek gerekir 🤔 bebeğe kilo aldıyormu acaba

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar regenenis Max OMEGA vitamini kullanıyor musunuz.ben bir aydır kullanıyorum ne zamana kadar içmek gerekir 🤔 bebeğe kilo aldıyormu acaba
Bende kullandım son 3 ay kala kestim gereksiz cunku son aylar
ilk 4 ay kullandım sbebege kilo aldırıyor dıyorlar ama dogunca gorucez inşallah daha cok bebegın gelişimi için iyi bir vitamin

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Ben kullanıyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ama o bebeğe kilo aldırmak için değil annenin vücuduna gerekli olan vitamin mineral balık yağı VS onlar için o. Ben 21+4 oldum hala içiyorum ki veren doktordan hariç 5 doktor daha kullan iyi Bi ilaç dedi. Ben yanında rbl de kullanıyorum hamileler için olanı. Ama hiç Bi doktor bebeğe kilo aldırır falan demedi

Esrakarabaş

Kayıtlı Üye
rank
ilk 4 ay kullandım sbebege kilo aldırıyor dıyorlar ama dogunca gorucez inşallah daha cok bebegın gelişimi için iyi bir vitamin
Aynen bakalım

Aynen bakalım

Aynen bakalım
Ben kullanıyorum

Ama o bebeğe kilo aldırmak için değil annenin vücuduna gerekli olan vitamin mineral balık yağı VS onlar için o. Ben 21+4 oldum hala içiyorum ki veren doktordan hariç 5 doktor daha kullan iyi Bi ilaç dedi. Ben yanında rbl de kullanıyorum hamileler için olanı. Ama hiç Bi doktor bebeğe kilo aldırır falan demedi
Evet baya zinde tutuyor 18+3 oldum devam edeyim ozaman bir süre daha

Melek80

Kayıtlı Üye
rank
Bende kulkanıyorum 32 haftalığım ama onu kullanırkenn demir ilacımı kesti doktorum çünkü içerisindeki demir fazla olduğu için midemi zorluyodu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar